کامپیوتر رومیزی اپل وان با قیمت یک خودروی DBS سوپرلگرا به فروش می‌رسد

کامپیوتر رومیزی اپل وان با قیمت یک خودروی DBS سوپرلگرا به فروش می‌رسد


بنا بر آخرین اخبار فناورانه، قرار است تا طی یک حراجی کامپیوتر خاطره انگیز و البته قدیمی اپل وان با قیمتی بسیار بالا به فروش برسد. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

اپل وان

به تازگی یکی دیگر از کامپیوترهای قدیمی کمپانی اپل که برای بسیاری از افراد زنده کننده خاطراتی شیرین است و البته قطعه‌ای جذاب نیز برای عاشقان کلکسیون است، برای فروش در یک حراجی قرار خواهد گرفت. اپل وان (Apple – 1) محصول مورد بحث است که توانایی ارائه کارایی به عنوان یک کامپیوتر رومیزی به آن شکل که در امروزه انتظار می‌رود را ندارد اما با این حال قرار است تا با قیمت 300,000 دلار به فروش برسد و افراد زیادی نیز به دنبال تهیه این کامپیوتر نوستالژیک هستند. با مبلغ سیصد هزار دلار کارهای بسیاری می‌توان انجام داد، از تشکیل یک عمر زندگی خوب در کشور ما ایران گرفته تا تهیه یک خودرو بسیار ارزشمند استون مارتین DBS سوپرلگرا یا خرید یک اپل وان در حراجی RR Auctions که بزودی شاهد آن خواهیم بود.

استیو جابز و استیو وزنیاک در اواسط دهه 1970 میلادی حدود 200 واحد کامپیوتر اپل 1 تولید کردند، سپس به دنبال آن در تاریخ اشاره شده شاهد انقلابی در این صنعت بودیم و در حال حاضر نیز 60 نمونه از این دستگاه نوستالژیک وجود دارند. در این مزایده مورد صحبت اشاره شده تنها دستگاه اپل وان سالم که شامل مادربرد، کیبورد و حتی دفترچه راهنمای آن زمان است و چند مدت پیش در یک فروشگاه به نام Byte Shop خریداری شده، با قیمت 300,000 دلار به فروش خواهد رسید.

منبع: Cnet

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید