کسب جایزه Silver Award توسط مادربرد Z390 AORUS XTREME WATERFORCE گیگابایت

کسب جایزه Silver Award توسط مادربرد Z390 AORUS XTREME WATERFORCE گیگابایت


کسب جایزه Silver Award توسط مادربرد Z390 AORUS XTREME WATERFORCE گیگابایت

کمپانی گیگابایت در تاریخ بیست و نهم نوامبر سال جاری میلادی از کسب جایزه نقره‌ای (Silver Award) توسط مادربرد Z390 AORUS XTREME WATERFORCE خود در طی مراسم Taiwan Excellence خبر داد. محصول پرچم‌دار این کمپانی با طراحی پیشرفته و منحصر به فرد خود موفق به جلب نظر داوران شده و در مقایسه با دیگر هم‌رده‌های خود یک سر و گردن بالاتر ظاهر شده است، اما این تنها افتخارآفرینی کمپانی گیگابایت در مراسم ذکر شده نیست، زیرا مادربرد X570 AORUS XTREME نیز برای طراحی آینده‌نگرانه خود جایزه دیگری را در کارنامه درخشان گیگابایت به ثبت رسانده است. آقای جکسون سو، کارگردان بخش ساخت محصولات کمپانی گیگابایت در این باره گفته است:

“افزایش تعداد هسته‌های فیزیکی و کارایی نهایی از جمله بهبودهای معمول پردازنده‌های نوین و امروزی به شمار رفته و لذا نیاز به طراحی منحصر به فرد مدارهای تأمین توان و سیستم‌های خنک‌کننده مؤثر بسیار بیشتر از پیش احساس می‌شوند. بسیاری از مادِرها و علاقه‌مندان به رایانه‌های شخصی در حال تشکیل پیکربندی سیستم‌های خود با استفاده از مادربردهای آئورس کمپانی گیگابایت می‌باشند، بنابراین ما تمرکزی بسیاری را در حوزه شخصی‌سازی‌های کیس و بخش مصرف‌کنندگان قرار داده‌ایم. مادربرد Z390 AORUS XTREME WATERFORCE به کاربران اجازه می‌دهد تا با استفاده از تنها یک بلاک آبی AIO، بخش‌هایی نظیر پردازنده، مدار رگلاتور و چیپست مادربرد را به‌صورت مؤثری خنک کرده و انعطاف‌پذیری ویژه‌ای را در فرآیند اورکلاک تحت اختیار گیرند. علاوه بر این مادربرد X570 AORUS XTREME نیز از طراحی توان و سیستم خنک‌کننده غیرفعال خارق العاده‌ای بهره برده و انتخابی عالی برای آن دسته از افرادی که به دنبال سیستم‌های مبتنی بر کولینگ آبی حلقه باز نیستند به شمار می‌رود. هر دو مادربرد معرفی شده توسط سیستم نورپردازی RGB با قابلیت شخصی‌سازی کامل برای افزودن ظاهری گیمینگ به محصولات طراحی و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته‌اند.”

کسب جایزه Silver Award توسط مادربرد Z390 AORUS XTREME WATERFORCE گیگابایت

مادربرد Z390 AORUS XTREME WATERFORCE گیگابایت بر پایه چیپست Z390 کمپانی اینتل طراحی شده و یک بلاک آبی AIO با قابلیت پوشش پردازشگر، مدار رگلاتور و حتی چیپست را در ساختار خود جای داده است. طراحی حرارتی پیشرفته مادربرد مورد بحث آزادی عمل ویژه‌ای را برای دستیابی به فرکانس 5.1 گیگاهرتز در سرتاسر هسته‌های فیزیکی پردازنده Core i9-9900K در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است.

مدار تشخیص چکه کاملاً انحصاری مادربرد با نظارت بر سخت‌افزار تضمین ویژه‌ای را بر عملکرد صحیح مکانیسم محافظتی به ارمغان آورده و قادر است تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از تشخیص مایع کولانت بر روی بلاک به فعالیت بپردازد. سیستم نورپردازی دیجیتال ال‌ای‌دی با پشتیبانی از حالات نورپردازی مختلف و فناوری کنترلی Smart Fan آزادی عمل بالایی را در شخصی‌سازی مادربرد در اختیار کاربران قرار داده‌اند.

کسب جایزه Silver Award توسط مادربرد Z390 AORUS XTREME WATERFORCE گیگابایت

برای آن دسته از افرادی که ترجیح می‌دهند تا سیستم خود را بر مبنای خنک‌کننده بادی در اختیار گرفته و از علاقه چندانی به پیکربندی‌های خنک‌کننده مایع حلقه باز برخوردار نیستند، مادربرد منحصر به فرد X570 AORUS XTREME را به عنوان یک انتخاب در اختیار دارند. سخت‌افزار اشاره شده با پشتیبانی خود از طیف جامع و کاملی از ویژگی‌های گوناگون، بهترین طراحی تأمین توان و میزبانی قطعات Ultra Durable در ساختار خود یک مادربرد قدرتمند بر پایه پلتفرم ای‌ام‌دی محسوب می‌شود. مادربرد مورد بحث با سیستم خنک‌کننده مؤثر خود بهترین تعادل ممکن را در میزان نویز و حرارت تولیدی ارائه داده است که نتیجه آن به کسب یک جایزه در مراسم Taiwan Excellence منتهی شده است.

منبع: Gigabyte

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید