کمپانی ازراک مادربردهای جدید خود را معرفی کرد؛ مبتنی بر چیپست B450

کمپانی ازراک مادربردهای جدید خود را معرفی کرد؛ مبتنی بر چیپست B450


امروز شاهد انتشار اخبار معرفی مادربردهای B450 از سوی برخی سازندگان مادربرد بودید، ازراک نیز در این جمع مادربردهای B450 خود را معرفی کرده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

B450

کمپانی ازراک جهار مادربرد جدید را با چیپست B450 کمپانی AMD معرفی کرده است که از زمینه طراحی مشکی رنگ برخوردار هستند. سری Fatal1ty باری دیگر در عرضه مادربردهای تازه این کمپانی دیده شده که در دو مدل با فرم فاکتورهای مختلف و برخورداری از شبکه WiFi همراه هستند. از سوی دیگر، سری Pro4 این کمپانی نیز مجددا در دو مدل با فرم فاکتورهای مختلف دیده می‌شوند. تمامی مادربردهای B450 این کمپانی دارای پورت خروجی تصویر DisplayPort هستند که می‌توان تجربه تماشای محتواهایی ویدیویی با وضوح 4K / نرخ بروزرسانی 60 هرتز (Hz) را داشت. قابلیت StoreMI در مادربردهای این کمپانی نیز دیده می‌شود که با کمک آن می‌توان به سرعت بالایی در استفاده از هارد دیسک‌ها داشت.

مادربردهای تازه نفس B450 کمپانی ازراک آماده همراه سازی نسل دوم پردازنده‌های AMD RYZEN بوده و نسبت سری B350، کارایی بیشتر و توانایی بیشتری در استخراج توان پردازنده خواهند داشت و بزودی نیز شاهد عرضه گسترده مادربردهای جدید این کمپانی در بازار جهانی خواهیم بود. نظر شما درباره این تازه ترین محصولات کمپانی ازراک چیست؟

منبع: Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید