کمپانی ایسوس رایانه شخصی کوچک Mini PC PN62 خود را معرفی کرد

کمپانی ایسوس رایانه شخصی کوچک Mini PC PN62 خود را معرفی کرد


با Mini PC PN62 جدیدترین مینی پی‌سی معرفی شده از جانب کمپانی ایسوس آشنا شوید. این رایانه شخصی کوچک و تازه‌نفس از ابعاد بسیار فشرده‌ای برخوردار بوده و با توان به ارمغان آورده توسط خود قادر به ایفای نقش در بسیاری از کاربردهای خانگی و کسب و کارهای گوناگون می‌باشد. در طراحی و توسعه این دستگاه از جدیدترین پردازنده‌های نسل دهم سری Comet Lake کمپانی اینتل استفاده شده و بخش رم سیستم نیز برعهده ماژول‌های حافظه اصلی DDR4 با فرکانس 2666 مگاهرتز گذاشته شده است. نسل دهم پردازنده‌‎های اینتل در مقایسه با پلتفرم پیشین خود قادر به بهبود 3.4 درصدی کارایی بوده و افزایش فرکانس حافظه اصلی از مقدار پیش‌فرض 2133 به 2666 مگاهرتز نیز بهبود کارایی 1.25 برابری را سبب شده است که این موضوع در افزایش پتانسیل نهایی این رایانه شخصی کوچک و فشرده تأثیرگذار می‌باشد.

کمپانی ایسوس رایانه شخصی کوچک Mini PC PN62 خود را معرفی کرد

کامپیوتر کوچک Mini PC PN62 کمپانی ایسوس به لطف ابعاد کوچک خود تنها فضای کمی از میز را اشغال کرده و برای استفاده در کاربردها و محیط‌های کوچک همچون امضاهای الکترونیکی که رایانه‌های رومیزی سنتی قابل استفاده نمی‌باشند انتخاب مناسب و ایده‌آلی به شمار می‌رود. پشتیبانی از فناوری WiFi 6 (استاندارد 802.11ax) سبب شده است تا تضمین سرعت انتقال داده و پایداری اتصال، حتی در شلوغ‌ترین محیط‌ها و شبکه‌های موجود نیز حفظ شده و ارتباط کاربر با دنیای اینترنت با اختلال همراه نشود. پورت USB-C تعبیه سازی شده در ساختار این مینی پی‌سی پشتیبانی از فرآیندهای انتقال داده، انرژی و سیگنال‌های تصویر (DisplayPort) را از طریق تنها یک کابل به ارمغان آورده است. از جمله دیگر قابلیت‌های این دستگاه کوچک و جمع و جور می‌توان به سنسور مادون قرمز برای کنترل از راه دور و دستیار صوتی کورتانا با استفاده از آرایه دوگانه میکروفن‌های قرار گرفته در قسمت جلویی آن اشاره کرد.

مینی پی‌سی PN62 کمپانی ایسوس به مصرف تنها 8.14 وات انرژی در حالت بیکار پرداخته و میزان نویز تولیدی آن برابر با 21.5 دسی‌بل (افزایش به 36.9 دسی‌بل در حالت پردازش) گزارش شده است.

منبع: TechPowerUP

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید