کمپانی اینتل نام تجاری Extreme Edition را از پردازنده‌های خود حذف می‌کند

کمپانی اینتل نام تجاری Extreme Edition را از پردازنده‌های خود حذف می‌کند


طبق آخرین اخبار دنیای سخت افزار کامپیوتر، کمپانی اینتل ممکن است نام تجاری Extreme Edition را از پردازنده‌های خود حذف کند. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

احتمال بسیار قوی وجود دارد تا کمپانی اینتل دیگر از نام تجاری Extreme Edition برای برخی از پردازنده‌های خود استفاده نکند. این احتمال از سوی توییت فرانسوا پیتونهل، یکی از کارکنان با سابقه طولانی کمپانی اینتل، منتشر شده است. وی در کمپانی اینتل در بخش طراحی معماری پردازنده مرکزی طی نسل‌های Sandy Bridge، Ivy Bridge، Haswell، Broadwell، Skylake و Kaby Lake فعالیت داشته است و حال خبر از حذف شدن این نام تجاری ذکر شده از پردازنده‌های کمپانی اینتل می‌دهد. توییت نوشته شده توسط این فرد را در تصویر بالا می‌توانید مشاهده کنید.

توییت منتشر شده از سوی فرانسوا را می‌توان بسیار قوی‌تر از یک شایعه دانست. نام تجاری Extreme Edition از سوی کمپانی اینتل تا به حال برای پردازنده‌هایی مانند Core i9-7980XE یا Core i7-5960XE و در گذشته مربوط به سال 2009 برای پردازنده Core i7 975 انتخاب شده است. حال اخبار حاکی از حذف شدن چنین نام تجاری است و برای پردازنده‌های قدرتمند رده‌بالای این کمپانی مشخص نیست از چه نام تجاری این کمپانی استفاده خواهد کرد؛ سیلور، گلد یا پلاتینیوم، شما چه فکر می‌کنید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید