کمپانی کورسیر واتر کولر جدید Hydro H100i Pro را معرفی کرد

کمپانی کورسیر واتر کولر جدید Hydro H100i Pro را معرفی کرد


کمپانی کورسیر به تازگی یک واتر کولر جدید را با نام Hydro H100i Pro معرفی کرده و خبر از عرضه این محصول تازه می‌دهد. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

Hydro H100i Pro

کمپانی کورسیر، برند تولید کننده قطعات کامپیوتر و لوازم خنک کننده و گیمینگ، به تازگی یک واتر کولر AIO جدید را معرفی کرده است؛ Hydro H100i Pro واتر کولر جدید این کمپانی، دارای یک رادیاتور 240 میلی‌متری و بلاک RGB است که نورپردازی زیبایی را دارد. افزون بر این، می‌توان به یک نکته کلیدی دیگر این محصول اشاره داشت، قابلیت zero-RPM که سکوت مطلق را به ارمغان می‌آورد در مواقعی که پردازنده در دمای پایینی قرار داشته و نیاز به حالت ” اکتیو کولینگ ” نیست، فن‌های این واتر کولر به لطف حضور این قابلیت خاموش خواهند شد.

واتر کولر Hydro H100i Pro دارای یک واتر رادیاتور 240 میلی‌متری اشاره شده و یک جفت فن 120 میلی‌متری این کمپانی در مدل Corsair ML و نوع PWM است. فن‌های نامبرده دارای محدوده سرعتی 400 الی 2400 دور بر دقیقه (RPM) هستند. نورپردازی RGB بلاک این واتر کولر نیز امکان یکپارچه سازی داشته و همانند سرعت فن‌ها از طریق نرم‌افزار اختصاصی Corsair iCUE کمپانی کورسیر قابل تنظیم است. این واتر کولر برای پردازنده‌های کمپانی اینتل با سوکت‌های LGA 1366 ، LGA 115X ، LGA 2011 و LGA 2066 و برای پردازنده‌های کمپانی AMD با سوکت‌های AM2 (+)، AM3 (+)، AM4، FM1 و (+)FM2 سازگار است. این واتر کولر بزودی با قیمت 129 یورو در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع: Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید