کمپانی گیگابایت از جدیدترین مادربردهای مبتنی بر چیپست B450 خود معرفی کرد

کمپانی گیگابایت از جدیدترین مادربردهای مبتنی بر چیپست B450 خود معرفی کرد


روز گذشته پس از معرفی رسمی کمپانی AMD از چیپست B450، شرکای این کمپانی از جمله کمپانی گیگابایت جدیدترین مادربردهای خود را مبتنی بر چیپست B450 معرفی کردند. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

B450

کمپانی گیگابایت نیز به عنوان یکی از شرکای کمپانی AMD در بخش تولید مادربرد، جدیدترین محصولات خود را مبتنی بر چیپست B450 را معرفی کرد. مادربردهای جدید این کمپانی تحت این تراشه از قابلیت‌هایی چون AMD StoreIM برای سرعت بخشیدن به هارد دیسک درایوها همانند دیگر شرکا برخوردار بوده هستند. افزون بر قابلیت‌های همراه با چیپست اصلی، کمپانی گیگابایت قابلیت‌های انحصاری خود را نیز با این محصولات همراه کرد است. مادبردهای B450 جدید کمپانی گیگابایت از قابلیت‌های مانند پنل I/O یکپارچه، پورت USB نوع C و شبکه WiFi برخوردار بوده و از سوی دیگر، مادربردهای تازه نفس مورد بحث راهکارهای خنک سازی پیشرفته‌ای برای المان‌های مهم را دارا است.

B450 AORUS PRO WIFI در فرم فاکتور Mini ATX و B450 I AORUS PRO WIF در فرم فاکتور ATX، دو گل سر سبد مادربردهای جدید کمپانی گیگابایت مبتنی بر این تراشه هستند. مشخصات کلیدی این دو مادربرد از سوی برند تجاری گیمینگ AORUS، شامل دو درگاه پورت M.2 به همراه دو محافظ حرارتی، شبکه WiFi دو بانده 802.11ac کمپانی اینتل، کدک صوتی ALC1220-VB با خازن‌های WIMA و Chemicon برای تضمین یک تجربه صوتی عالی و سیستم نورپردازی RGB Fusion انحصاری کمپای گیگابایت می‌شود. مادربردهای AORUS B450 این کمپانی شامل دو مدل B450 AORUS M و B450 AORUS ELITE دیگر نیز می‌شود. افزون بر این مدل‌ها، کمپانی گیگابایت یک مادربرد دیگر را در سطح میان رده به مدل B450M DS3H معرفی کرده است که در خبر رسمی معرفی به مشخصات آن اشاره نشده است.

منبع: Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید