کمپانی گیگابایت با حافظه‌های AORUS به جمع تولید کنندگان حافظه‌های اصلی پیوست

کمپانی گیگابایت با حافظه‌های AORUS به جمع تولید کنندگان حافظه‌های اصلی پیوست


آخرین اطلاعات در دسترس قرار گرفته، از پیوستن کمپانی گیگابایت به جمع تولید کنندگان حافظه‌های اصلی خبر می‌دهند. اولین حافظه‌های این کمپانی تحت مدل AORUS RGB معرفی خواهند شد. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

AORUS

طی چند مدت اخیر نمونه ماژول‌های DDR4 عرضه شده به بازار که از نوپردازی RGB پشتیبانی می‌کنند، توانستند به خوبی مشتریان را به سوی خود جذب کنند. حال برخی منابع از پیوستن کمپانی گیگابایت به جمع تولید کنندگان حافظه خبر می‌دهند. طبق این اطلاعات کمپانی گیگابایت قصد دارد تا اولین حافظه‌های خود را تحت مدل AORUS با نورپردازی RGB عرضه کند. این حافظه‌ها در نمونه‌های 16 گیگابایتی دو کانال (دو ماژول 8 گیگابایتی) عرضه می‌شوند و دارای فرکانس 3200 مگاهرتز هستند.

بسیاری از حافظه‌های اصلی عرضه شده با نورپردازی RGB، تقریبا با تمام مادربردها برای نورپردازی سازگاری دارند. اما در این نوع، احتمالا کمپانی گیگابایت برای این حافظه‌ها تنها قابلیت نوپردازی RGB خود یعنی RGB Fusion را همراه ساخته است. با این حال، این حافظه‌ها برای نورپردازی با دیگر مادربردها هماهنگ نبوده و سازگاری نخواهند داشت. از طرفی دیگر، اطلاعات در دسترس قرار گرفته حاکی از معرفی این حافظه‌ها در خلل نمایشگاه کامپیوتکس پیش رو است.

منبع: VideoCardz

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید