کمپانی گیگابایت مانیتور گیمینگ AORUS F127Q خود را روانه بازار کرد

کمپانی گیگابایت مانیتور گیمینگ AORUS F127Q خود را روانه بازار کرد


جدیدترین عضو اضافه شده به برند گیمینگ آئورس کمپانی گیگابایت مانیتور تاکتیکی AORUS F127Q نام دارد که قادر است تا جزئیات و کیفیت تصویری به مراتب دو برابر بیشتر را در مقایسه با وضوح تصویر Full HD در اختیار مصرف‌کنندگان و گیمرها قرار دهد. نمایشگر جدید و تازه‌نفس کمپانی گیگابایت از یک صفحه 27 اینچی QHD (رزولوشن 2560×1440 پیکسل) برخوردار بوده و نسبت ابعاد تصویر 16 به 9 و فرکانس 165 هرتز را به ارمغان آورده است. علاوه بر آن افزایش چشمگیر میزان روانی و شفافیت بازی‌های رایانه‌ای و جلوگیری از بروز پدیده شکستگی تصاویر و فریم‌ها توسط فناوری فری‌سینک کمپانی ای‌ام‌دی ممکن شده است.

کمپانی گیگابایت مانیتور گیمینگ AORUS F127Q خود را روانه بازار کرد

نمایشگر AORUS F127Q کمپانی گیگابایت در حال حاضر پاسخ‌گوترین مانیتور گیمینگ موجود در بازار به شمار می‌رود. میزان تأخیر و نرخ پاسخ‌گویی این نمایشگر به لطف فناوری کریستال مایع به کمتر از 1 میلی‌ثانیه کاهش پیدا کرده است که این موضوع در حذف کامل پدیده تاری تصاویر و افزایش روانی بازی‌های رایانه‌ای، به‌خصوص در عناوین سرعتی همچون شوتر اول شخص بسیار تأثیرگذار می‌باشد. مانیتور مورد بحث مجهز به صفحه نمایشگر رنگی IPS با پشتیبانی از 10 بیت (هشت بیت + FRC) بوده و زاویه دید 178 درجه افقی و 178 درجه عمودی را به ارمغان آورده است. از جمله برخی از قابلیت‌های گیمینگ نمایشگر AORUS F127Q کمپانی گیگابایت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

فناوری GameAssist: ایجاد چندین نشانه کاستوم و استفاده از آن‌ها در بازی‌های رایانه‌ای

طراحی ارگونومیک: قابلیت تنظیم ارتفاع، زاویه صفحه نمایشگر و …

فناوری Samrt close-talk: استفاده از میکروفن دوگانه و حذف مؤثر نویزها و صداهای محیطی به‌منظور کاهش میزان انحرافات و …

فناوری‌های تصویر در تصویر (PIP) و تصویر با تصویر (PBP)

کمپانی گیگابایت در نظر دارد تا نمایشگر معرفی شده را با قیمت اولیه 549.99 دلار در ایالات‌متحده آمریکا از طریق فروشگاه‌های اینترنتی آمازون و نیواگ در دسترس خریداران قرار دهد.

منبع: TechPowerUP

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید