کمپانی ADATA از حافظه های UE700 Pro رونمایی کرد

کمپانی ADATA از حافظه های UE700 Pro رونمایی کرد


ADATA Technology یکی از رهبران تولیدکننده تراشه های NANAD، حافظه های DRAM و دیگر تجهیزات کامپیوتری امروز از حافظه های USB مدل UE700 Pro رونمایی کرد، همراه سخت افزار باشید.

 

UE700 Pro به ترتیب برای خواندن و نوشتن اطلاعات به حداکثر سرعت 360 و 180 مگابایت بر ثانیه میرسد. این حافظه USB که حداکثر ظرفیت آن 256 گیگابایت خواهد بود تنها 7 میلیمتر ضخامت دارد و با پوشش آلومینیومی خود، علاوه بر یک محصول کارآمد، زیبایی خاصی را نیز به کاربر هدیه میدهد.

رابط اتصال این درایوهای زیبا USB 3.1 است، یعنی میتوان 4 گیگابایت فایل را تنها در 22 ثانیه منتقل کرد. بدنه آلومینیومی این محصول که به یک LED با رنگ آبی مزین شده به خوبی میتواند از ضربات و فشارهای احتمالی جلوگیری کند و به شکل قابل قبولی از قلب محصول یعنی تراشه فلش حافظت کند.

اگر به تصاویر دقت کنید، متوجه میشوید برای حفاظت هر چه بهتر این درایو، یک جک در نظر گرفته شده تا زمانی که کاربر نیاز ندارد از درایو استفاده کند، آن را درون قاب فلزی جای دهد. همچنین در بخش انتهایی بدنه حفره ای تعبیه شده تا کاربر بتواند فلش را به جاکلیدی اضافه و یا یک بند را به بدنه درایو متصل نماید.

منبع TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید