کمپانی ADATA از فلش های UD230 و UD330 رونمایی کرد

کمپانی ADATA از فلش های UD230 و UD330 رونمایی کرد


ADATA که در تولید ماژول های DRAM کاملا شناخته شده است و تراشه های NAND Flash آن را در تولیدات دیگر کمپانی ها به وفور میتوان یافت، امروز از دو USB Flash جدید رونمایی کرد، همراه سخت افزار باشید.

این دو محصول فاقد برد بوده و جز فلش های COB دسته بندی میشوند. هر دو این محصولات دارای پوششی از جنس پلاستیک بوده که با یک چرخش، فلش به درون آن میرود. رابط UD230 نسخه 2.0 پورت USB بوده و تا 64 گیگابایت حجم خواهد داشت. UD330 نیز برای ارتباط از رابط USB 3.1 استفاده میکند که حجم آن نیز میتواند تا 128 گیگابایت افزایش باید. پوشش پلاستیکی که ADATA برای این دو حافظه در نظر گرفته است زیبایی خاصی به محصول میدهد، یک سوراخ ریز نیز روی این پوشش وجود دارد تا در صورت نیاز، کاربر یک بند را به درایو متصل نماید.

 

طول عمر بالا

طراحی COB باعث شده تا خبری از بردهای شکننده و بزرگ نباشد. علاوه بر مقاوم شدن محصول، اندازه Flash نیز کاهش یافته است. همچنین به لطف فناوری Chip On Board، این محصولات در برابر گرد و غبار و آب و رطوبت مقاوم شده اند.

 

نرم افزارهای مفید

کاربران استفاده کننده از این محصولات، میتوانند با دانلود نرم افزار ADATA UFDtoGO و OStoGO از قابلیت های این دو برنامه در کنار این دو فلش بهره مند شوند. با UFDtoGO کاربر قادر خواهد بود اطلاعات فلش را رمز نگاری کند. نرم افزار OStoGO نیز به کاربر این امکان را میدهد تا فلش را به یک درایو نصب کننده ویندوز 7 تبدیل کند و دیگر به DVD نصب این سیستم عامل نیازی نداشته باشد.

منبع TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید