کمپانی ADATA از SSD جدید خود رونمایی کرد؛ SR2000CP با سرعت خواندن 6 گیگابایت بر ثانیه!

کمپانی ADATA از SSD جدید خود رونمایی کرد؛ SR2000CP با سرعت خواندن 6 گیگابایت بر ثانیه!


کمپانی ADATA به تازگی SSD جدیدی را تحت مدل SR2000CP معرفی کرده است. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

SR2000CP

SR2000CP جدیدترین SSD معرفی شده از سوی کمپانی ADATA است که از رابط PCI-E 3.0 X8 برخوردار است. این درایو SSD با کارایی خود کاربران حرفه‌ای را مورد هدف قرار داده است، از جمله مشخصات مهم این محصول می‌توان به سرعت انتقال داده 6 گیگابایت بر ثانیه آن اشاره داشت. این درایو طبق اعلام کمپانی سازنده در ظرفیت‌های 2 ترابایت، 3.5 ترابایت، 4 ترابایت، 8 ترابایت و 11 ترابایت عرضه خواهد شد که دارای یکی از بهترین NAND های موجود موسوم به eTLC است.

مدل چهار ترابایتی از SSD درایو SR2000CP کمپانی ای‌دیتا، سرعت خواندن 4K تصادفی یک میلیون بر حسب IOPS، سرعت نوشتن 4K تصادفی 150,000 بر حسب IOPS، سرعت خواندن داده تا 6 گیگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن داده تا 3.8 گیگابایت بر ثانیه را می‌تواند ارائه دهد. همانطور که ذکر شد، این اطلاعات مروبط به نمونه چهار ترابایتی از این SSD است که از سوی تست‌های انجام شده بدست آمده است. افزون بر این، این درایو پر سرعت مشخصات قابل توجه دیگری چون، مقاومت در برابر رطوبت نسبی تا 95 درصد، توان ارائه کارایی تمام تا دمای 55 درجه سانتیگراد و برخورداری از رمزنگاری 256 بیتی AES را دارا است.

تا به حال قیمت تمام شده برای هر کدام از SSDهای مدل SR2000CP از سوی کمپانی ADATA اعلام نشده است، با توجه به تعاریف این محصول می‌توان انتظار قیمت‌هایی بالایی را داشت. علاوه بر این زمان عرضه این درایوها نیز مشخص نشده است.

منبع: TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید