کمپانی ADATA حافظه اصلی SPECTRIX D41 را معرفی کرد

کمپانی ADATA حافظه اصلی SPECTRIX D41 را معرفی کرد


ADATA یکی از تولید کننده های پیشرو در ماژول های حافظه اصلی در کامپیوترها میباشد که امروز نسل جدیدی از ماژول های DDR4 را با نام SPECTRIX D41 معرفی کرد، با سخت افزار همراه باشید.

XPG SPECTRIX D41 DDR4 RGB ماژول جدیدی است که با سرعت قابل توجه و RGB های قابل برنامه ریزی طراحی و تولید شده تا نیاز گیمر های را هم به کارایی و هم به زیبایی براورده کند. این ماژول حرفه ای جهت نصب و استفاده روی هر دو پلتفرم Intel و AMD طراحی شده است و در رنگ های قرمز لاکی و تیتانیوم خاکستری عرضه میشود.

در بالای SPECTRIX D4 یک نوار RGB قرار دارد که بدون هیچ چیز اضافه ای و با انتخاب کاربر که یا توسط نرم افزار ADATA RGB Sync و یا توسط تنظیمات BIOS صورت میگیرد، نورپردازی میکند. ای برنامه ریزی میتواند شامل سرعت تغییرات نور، شدت نور و یا تنظیم الگوهای نور باشد.

سرعت و عملکرد SPECTRIX D41

SPECTRIX D4 با سرعت پایه 2660 مگاهرتز که تا 4600 مگاهرتز هم قابل افزایش است میتواند اطلاعات را از رم بخواند و یا وارد رم کند، سرعتی که توسط پردازنده های Ryzen و چیپست های X299 اینتل پشتیبانی میشود. این رم قدرتمند از XMP 2.0 نیز پشتیبانی میکند تا کاربران بدون دردسر به آورکلاک آن بپردازند. قرار است ADATA رم دیگری از سری رم های XPG عرضه کند که سرعت آنها تا 5000 مگاهرتز نیز افزایش یابد؛ البته کاربران باید تا سه ماهه سوم سال 2018 منتظر باشند.

کیفیت SPECTRIX D41

SPECTRIX D4  با تراشه های ساخته شده که از کیفیت بالایی برخوردار هستند، این تراشه ها قبل از به کارگیری در SPECTRIX D41 از فیلترها و آزمون های مختلفی عبور میکنند تا ثابت کنند میتواند در SPECTRIX D41  مورد استفاده قرار گیرند.

SPECTRIX D4 با هیتسینک مهندسی شده سفارشی و PCB ده لایه جهت انتقال بهتر سیگنال ها ساخته میشود تا از هر لحاظ نیاز کاربران حرفه ای را تامین کند. همانند تمام رم های ADATA، این رم نیز با گارانتی مادام العمر در اختیار مشتری قرار میگیرد.

منبع techpowerup

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید