کمپانی AMD شتاب دهنده Radeon Pro V340 را معرفی کرد

کمپانی AMD شتاب دهنده Radeon Pro V340 را معرفی کرد


به تازگی کمپانی AMD شتاب دهنده Radeon Pro V340 را معرفی کرده است که از 32 گیگابایت حافظه ویدیویی برخوردار است. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

اخیرا در لاس وگاس کمپانی AMD از یک شتاب دهنده گرافیکی به مدل Radeon Pro V340 رونمایی کرده است. شتاب دهنده گرافیکی Radeon Pro V340 از دو پردازشگر گرافیکی (dual GPU) برخوردار است. در حقیقت کمپانی AMD دو پردازشگر گرافیکی RX Vega فعلی را بر روی یک کارت به کار گرفته است که با 32 گیگابایت حافظه VRAM از نوع HBM مبتنی بر نسل دوم حافظه‌های ECC همراه است. همانطور که از تصویر نیز پیدا است، این کارت یا در اصل شتاب دهنده از یک سیستم خنک کننده پسیو نیز برخوردار است و دو شکاف توسعه را به خود مشغول می‌کند. سیستم خنک سازی این شتاب دهنده گرافیکی دست کم به یک فن نیازمند است اما به نظر می‌رسد کمپانی AMD به راهکارهای خنک سازی سرورها بسنده کرده است.

کارت شتاب دهنده Radeon Pro V340 از ویژگی‌هایی مانند وجود قابلیت‌های امنیتی مطابق با مصارف سازمانی و سرورها، فناوری ساخت 14 نانومتری برای پردازشگرهای گرافیکی، مجازی سازی AMD MxGPU و رمز گذاری و رمز گشایی فرمت های H.264 و H.265 است. کمپانی AMD تا به اینجا به قیمت و زمان مشخصی برای عرضه این شتاب دهنده اشاره نداشته است. نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید