کمپانی Cryorig از کولرهای H7 Plus و M9 Plus رونمایی کرد

کمپانی Cryorig از کولرهای H7 Plus و M9 Plus رونمایی کرد


Cryorig امروز به معرفی دو کولر برای پردازنده های Intel و AMD پرداخت، همراه سخت افزار باشید.

 

این دو محصول را میتوان هم در کامپیوترهای کوچک و هم در کامپیوترهایی با فضای بیشتر جای داد. به طوری که H7 پلاس به دو فن 120 میلیمتری تجهیز و M9 پلاس به دو فن 92 میلیمتری مجهز شده است.

 

H7 Plus همانند H7 تنها 145 میلیمتر ارتفاع دارد و روی سوکت های LGA 1151 اینتل و AM4 ای ام دی نصب میشود. ناگفته نماند که تکنولوژی Hive Fin نیز برای گردش هوای بیشتر در تولید این کولر استفاده شده است. همچنین Convex-Align برای بهینه کردن لوله های انتقال حرارت و Quad-Air Inlet برای بهتر تنفس کردن فن، در این محصول قرار داده شده است. فن ها در این خنک کننده به راحتی با کشیدن و فشار دادن قابل نصب و برداشتن هستند.

 

M9 Plus بر اساس M9i/a ساخته شده و یکی از بهترین ها در کلاس کولر هایی با اندازه کوچک به شمار میرود. ارتفاع آن 124.6 میلیمتر بوده و به فضای رم تجاوز نمیکند. این محصول نیز میتواند روی هر دو پلتفرم Intel و AMD نصب شود. به لطف استفاده از Y-Cable، دو فن نصب شده روی این کولر با یکدیگر همگام شده و جریان هوا را بهتر عبور میدهند.

 

این دو محصول در اواسط ماه اوت برای عموم عرضه میشوند. H7 Plus قیمتی معادل با 44.45 دلار و M9 Plus قیمتی برابر با 24.45 دلار خواهد داشت.

             

منبع Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید