کمپانی EK با همکاری MSI یک واتربلاک برای مادربرد X470 ساخت MSI تولید کرد

کمپانی EK با همکاری MSI یک واتربلاک برای مادربرد X470 ساخت MSI تولید کرد


کمپانی EK از یک واتربلاک برای مادربرد طMSI X470 Gaming Pro Carbon با سوکت AM4 رونمایی کرد، همراه سخت افزار باشید.

این بلاک که نام آن EK-FB MSI X470 Pro Carbon RGB است از امکانات RGB بهره مند بوده و به خوبی با نرم افزار MSI Mystic Light Sync سازگار است. به دلیل پشتیبانی از سوکت AM4 توسط این بلاک، کاربران میتوانند از آن روی تمامی CPUهای نسل دوم ریزن و نسل هفتم A-series/Athlon روی مادربرد یاد شده استفاده نمایند. محصول جدید EK با همکاری MSI طراحی شده و برنده جایزه EK-Supremacy EVO نیز شده است.

این بلاک به گونه ای طراحی و تولید شده است که به طور مستقیم روی CPU قرار میگیرد و ماسفت ها را نیز پوشش میدهد، پس تمامی نقاط بحرانی توسط این بلاک به راحتی خنک خواهد شد، البته این تنها مزیت نبوده و از دیگر مزیت های بلاک میتوان به کار کردن با پمپ های ضعیف نیز اشاره کرد. جنس بلاک از مس میباشد که با نیکل پوشش داده شده است و همین باعث شده به خوبی گرما را منتقل کند. البته قسمت بالایی این بلاک از آکریلیک با کیفیت ساخته شده است.

 

برای راحتی نصب، پیچ های با جنس برنج از پیش نصب شده اند. در EC-FB MSI X470 Pro Carbon RGB از اتصال 4 پین LED برای امکانات RGB استفاده شده است. نوار RGB نیز روی این محصول به راحتی برداشته میشود تا چنانچه کاربر قصد داشته باشد از نوار دیگری استفاده کند، با مشکل مواجه نشود.

EC-FB MSI X470 Pro Carbon RGB در کشور اسلوونی ساخته شده و پیش فروش آن توسط سایت EC پیش از این آغاز شده است، اما بارگیری و توزیع این محصول به سایر نقاط از 23 جولای آغاز میشود و اندکی بعد در دسترس قرار خواهد گرفت.

قیمت این واتربلاک 119.95 یورو تعیین شده است.

منبع Guru3D

 

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید