کمپانی Lian Li از کیس LANCOOL ONE رونمایی کرد

کمپانی Lian Li از کیس LANCOOL ONE رونمایی کرد


Lian Li یکی از تولیدکنندگان پیشرو در صنعت کیس های کامپیوتری آلومینیومی بشمار میرود که امروز به طور رسمی از کیس LANCOOL ONE رونمایی کرد. همراه سخت افزار باشید.

 

این کیس که در نمایشگاه COMPUTEX 2018 توانست نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کند، از فلز آلومینیوم ساخته شده است و مطابق با همان طراحی های کلاسیک Lian Li میباشد که البته از امکانات RGB نیز بهره مند است. امکانات RGB کیس میتواند به راحتی با ASUS AURA Sync، GIGABYTE RGB Fusion، ASRock Polychrome و MSI Mystic Light همگام شود.

 

پنل جلویی و بالایی کیس به گونه ای طراحی شده است که باعث شده جریان هوا به خوبی درون کیس برقرار باشد، همچنین کاربر میتواند با نصب فن، عملکرد خنک سازی کیس را به حداکثر برساند. فیلترهایی نیز برای جلوگیری از ورود گرد و غبار درون این کیس قرار گرفته اند. LANCOOL از رادیاتورهای 360 میلیمتری پشتیبانی میکند و کاربرد میتواند یکی از آنها را یا در پنل جلویی و یا در پنل بالایی کیس نصب کند. البته مکانی برای قرارگیری رادیاتور 280 میلیمتری نیز در پنل جلویی درنظر گرفته شده است.

 

پوششی که برای پاور در نظر گرفته شده، چند منظوره است، میتواند جای نصب دو درایو 2.5 اینچی را فراهم کند و یا امکان نصب 2 فن 120 میلیمتری را به کاربر بدهد که این فن ها اسلات های PCIe را خنک خواهند کرد. جای 2 درایو 3.5 اینچی نیز درون این کیس به چشم میخورد. مدیریت کابل ها در این کیس کاملا ماژولار است و دست کاربر برای مدیریت کابل ها کاملا باز خواهد بود.

 

این کیس که میتوان در آن، کارت های گرافیک را به صورت عمودی در آن جای داد، میتواند میزبانی مادربردهای EATX با حداکثر عرض 280 میلیمتر را بر عهده بگیرد.

 

 

منبع TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید