کمپانی Logitech ماوس بی‌سیم گیمینگ G305 را معرفی کرد

کمپانی Logitech ماوس بی‌سیم گیمینگ G305 را معرفی کرد


کمپانی Logitech به تازگی ماوس گیمینگ جدیدی را معرفی کرده است. G305 بی‌سیم گیمینگ جدید این کمپانی می‌باشد که دارای سرعت 400IPS است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

G305

کمپانی Logitech، برند آشنای محصولات گیمینگ، اخیرا ماوس بی‌سیم گیمینگ جدیدی را در مدل G305 معرفی کرده است. این ماوس گیمینگ قرار است تا در ماه میلادی جاری با قیمت 59.99 دلار عرضه شود. با توجه قیمت گذاری، ما در مورد یک ماوس گیمینگ تقریبا ارزان قیمت esport صحبت می‌کنیم. شاید قیمت این ماوس کم باشد اما خبری از کارایی کم نیست. این ماوس تحت برند تجاری G از سوی این کمپانی، دارای سنسور گیمینگ Hero است.

از دیگر مشخصات ابتدا به توان ردگیری این ماوس گیمینگ اشاره خواهیم داشت. ماوس دارای دقت 12000 بر حسب DPI و سرعت 400 اینچ بر ثانیه است. این مشخصات به تنهایی سبب جلب توجه برای این محصول می‌شوند. از سوی دیگر، ماوس G305 دارای زمان پاسخ‌دهی بسیار عالی 1 میلی‌ثانیه است.

همچنین این ماوس ویژگی جالب دیگری را نیز برای خود دارد؛ طبق اعلام کمپانی سازنده، با یکبار شارژ یک باتری AA می‌توان تا 250 ساعت تجربه بازی کردن با تمام کارایی را توسط این ماوس در حالت Performance داشت. برای اعمال تنظیمات دلخواه می‌توان از نرم‌افزار انحصاری گیمینگ کمپانی Logitech برای این ماوس استفاده کرد. از سوی دیگر این ماوس دارای ابعاد بسیار بزرگ یا کوچکی نبوده و وزن آن تنها 99 گرم است.

همانطور که اشاره شد، ماوس بی‌سیم گیمینگ G305 در طی ادامه ماه میلادی جاری با قیمت 59.99 دلار عرضه خواهد شد.

منبع: TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید