کمپانی MSI از چهار کارت گرافیک GTX 1660 Ti رونمایی کرد

کمپانی MSI از چهار کارت گرافیک GTX 1660 Ti رونمایی کرد


MSI امروز از چهار کارت گرافیک GTX 1660 Ti رونمایی کرد، این کارت ها که از آخرین تراشه کمپانی انویدیا با معماری تورینگ هستند میتوانند گزینه مناسبی برای گیمیرها به شمار روند، همراه سخت افزار باشید.

 

هر کدام از این چهار کارت از یک سری متفاوت هستند و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. کارت های ARMOR و VENTUS به فن های دوگانه مجهز شده اند که سیستم خنک کننده کم نظیری را در اختیار دارند. سری GAMING در این بین بهترین عملکرد را در بازی از خود نشان میدهد و میتواند برای گیمیرها یک انتخاب مناسب باشد. AERO ITX نیز مناسب آن دسته از گیمیرهایی است که به کارت قابل قبولی نیاز دارند اما فضای زیادی برای این کارت درون کیس خود در اختیار ندارند.

 

فن های این کارت ها با طراحی متفاوت در تیغه ها سروصدایی کمتری دارند و هوا را به طور متمرکز به سوی هیتسینک روانه میکنند. فن های سیاه رنگ با قابلیت نورپردازی Mystic Light RGB جلوه با شکوهی به کارت میدهد. طراحی ARMOR 2X در کارت های ARMOR که با فن های TORX 2.0 محقق گشته است یک سیستم خنک سازی منحصر به فرد را رقم میزند. هنگامی که به مرور وب میپردازید و یا هر کاری انجام میدهید که نیاز به پردازش های سنگین وجود ندارد فناوری Zero Frozr MSI سیستم خنک سازی را خاموش میکند تا صدای اضافه ای وجود نداشته باشد.

 

GTX 1660 Ti VENTUS XS 6G OC نسخه کوچکتر طراحی محبوب VENTUS به شمار میرود. فن های TORX 2.0 نیز در این محصول MSI به چشم میخورد. طراحی زیبای سیاه و نقره ای کارت نظر آن دسته از کاربرانی که به زیبایی درون کیس خود اهمیت میدهند را جلب میکند. طول GTX 1660 Ti AERO ITX به 178 میلیمتر میرسد که به همراه مادربردهای Z390I GAMING EDGE AC میتواند یک سیستم جمع و جور قدرتمند را تشکیل دهد. این کارت نیز سیستم خنک سازی مناسبی دارد و کاربر نباید نگران خنک نگه داشتن کارت گرافیک خود باشد.

 

کارت های GTX 1660 Ti در 22 فوریه برای خرید عرضه میشوند.

 

منبع TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید