کمپانی NZXT از پاورهای سری E رونمایی کرد

کمپانی NZXT از پاورهای سری E رونمایی کرد


NZXT از پاورهای سری E با توانی بین 500 تا 850 وات و با گواهی نامه 80 پلاس گلد رونمایی کرد، همراه سخت افزار باشید.

این پاورها ATX بوده و از کیفیت بالایی برخوردار اند و شامل مدل های 500، 650 و 850 واتی هستند که تمام آنها موفق به دریافت گواهی نامه 80 PLUS GOLD شده اند. NZXT یکی از شرکای Seasonic است که Seasonic در تولید پاورهای با کیفیت یک کمپانی شناخته شده به حساب می آید.

از قابلیت ها این پاور میتوان به نکات زیر اشاره کرد:

مانیتورینگ فعال جهت نظارت بر ریل های 12 و 5 و 3.3 ولتی

مشخص شدن کل زمانی که پاور از ابتدا روشن بوده است با ساعت درونی واقعی (RTC)

OCP چند گانه برای هر 3 ریل 12 ولتی پاور به همراه تعیین کننده سقف ولتاژ برای تامین برق پردازنده (سوکت 4+4 پین) و سوکت 6+2 پین GPU

استفاده از خازن های ژاپنی با قابلیت کار در دمای 105 درجه سانتی گراد

گواهی نامه 80 PLUS GOLD

طراحی تمام ماژولار

10 سال ضمانت NZXT

 

نظارت بر عملکرد

سری E با استفاده از یک پردازشگر سیگنال قدرتمند (DSP) یک شاخص مطمئن را برای ریل های 12 ولتی در اختیار کاربر قرار میدهد. همچنین میتوان دمای پاور را با این تراشه تحت کنترل داشت. همچنین با این چیپ مبتوان تاریخچه مصرف برق توسط CPU و GPU را در اختیار داشت.

پاور ایمن

علاوه بر قابلیت های مانیتورینگ که در بالا به آنها اشاره شد، OCP نیز به کمک پاور می آید تا حفاظت از قطعات گران قیمت شما هر چه بهتر ادامه پیدا کند.

قابل اعتماد و کارآمد

استفاده از خازن های ژاپنی با قابلیت کار در دمای 105 درجه سانتی گراد باعث شده است تا پاور دوام بیشتری داشته باشد و کم تر دچار خطا بشود.

بی صدا

هنگامی که پاور در لود های زیر 100 وات قرار دارد، صدای پاور 0 دسی بل خواهد بود. البته  میتوانید نمودار فن را آنگونه که میخواهید، تنظیم کنید.

هر آنچه به آن نیاز دارید

پاورهای سری E میتوانند از یک یا چند پردازنده گرافیکی پشتیبانی نمایند و با قابلیت تمام ماژولار، فضای کیس شما را شلوغ نکرده و باعث گردش بهتر هوا نیز شده اند.

سیستم مورد نیاز

برای استفاده از تمام امکاناتی که در بالا به آن اشاره گردید لازم است نرم افزار CAM را دانلود و نصب نمایید. این نرم افزار تنها روی ویندوز 10 قابل اجرا خواهد بود.

منبع TechPowerUp

 

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید