کمپانی NZXT یک کیس جدید با تم PUBG معرفی کرد

کمپانی NZXT یک کیس جدید با تم PUBG معرفی کرد


کمپانی NZXT، تولید کننده شناخته شده کیس و خنک کننده‌های AIO، به تازگی یک کیس جدید را در مدل CRFT 01 – H700 PUBG معرفی کرده است که از تم بازی PUBG برخوردار است. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

NZXT

محصولات کمپانی NZXT با آنکه تحت گارانتی در بازار ما موجود نیستند، با این حال به دلیل کیفیت و طراحی‌های زیبایی که در برخی محصولات این کمپانی مشاهده می‌شود در بین کاربران ایرانی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. کمپانی NZXT از گذشته تا به حال، کیس‌هایی با تم و طراحی زیبایی ریشه گرفته در عنواین مختلفی را معرفی و عرضه کرده است. حال این کمپانی در روز گذشته یک کیس گیمینگ جدید را تحت نام CRFT 01 – H700 PUBG معرفی کرده است که از تم و ریشه‌ای از بازی PUBG برخوردار می‌باشد.

طبق اعلام کمپانی سازنده، کیس CRFT 01 – H700 PUBG کمپانی NZXT تنها یک مرحله و آن در تعدادی محدود تولید خواهد شد. این کیس قرار است تا بزودی در 2000 واحد تولید شود و 10 درصد از درآمد بدست آمده از میزان فروش آن نیز به یک موسسه خیریه اهدا خواهد شد. تا به حال مشخصات دقیقی از فرم‌فاکتورهای مورد پشتیبانی این کیس و دیگه جزئیات آن، تا به حال منتشر نشده است. این کیس در ماه میلادی بعدی با قیمت 200 دلار عرضه خواهد شد و در حال حاضر، امکان پیش خرید این محصول وجود دارد.

منبع: Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید