کمپانی Raijintek خنک کننده Pallas RGB را باز طراحی کرد

کمپانی Raijintek خنک کننده Pallas RGB را باز طراحی کرد


Raijintek امروز به معرفی یک کولر RGB برای CPU پرداخت که در واقع همان خنک کننده Pallas RGB سال 2014 است، با این تفاوت که در محصول جدید باز طراحی کلی صورت گرفته و با نام Pallas 120 RGB روانه بازار خواهد شد، همراه سخت افزار باشید.

 

محصول جدید از 4 جنبه با محصول اصلی متفاوت است. نخست آنکه به جای استفاده از مس با روکش نیکل، از 6 لوله 6 میلیمتری با جنس مس استفاده شده که این لوله های مسی، تماس مستقیم با CPU خواهند داشت. تغییر دوم رنگ محصول است که به سیاه مات تغییر کرده و از لوله ها تا پره های هیتسینک را شامل میشود. بازنگری در محصول باعث شده فن، به 10 دیود RGB مجهز شود، در انتها محصول علاوه بر پشتیبانی از سوکت های LGA115x و AM3+ از پلتفرم های AM4 و LGA2066 نیز پشتیبانی میکند.

 

این کولر نوع C بوده و تنها 67 میلیمتر ارتفاع دارد، همین مسئله باعث شده بتوان از این محصول در کیس های جمع و جور نیز به راحتی استفاده کرد. این خنک کننده 550 گرمی برق مورد نیاز خود را از سوکت 4 پین PWM دریافت کرده و سرعتش تا 1400 دور در دقیقه میرسد. Pallas 120 RGB که 28.43 دسی بل نویز دارد میتواند هوا را تا فشار 41.71 CFM مکش کند.

 

قیمت این محصول هنوز مشخص نشده است.

 

منبع TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید