کمپانی Seasonic اولین پاور سری AirTouch را معرفی کرد

کمپانی Seasonic اولین پاور سری AirTouch را معرفی کرد


Seasonic اولین پاور AirTouch را با 850 وات توان معرفی کرد، همراه سخت افزار باشید.

نخستین پاور AirTouch با تمی سیاه و قرمز عرضه میشود که عملکرد فن آن نیز توسط کلیدی در پشت قابل تنظیم است. این کلید که میتواند در 5 وضعیت مختلف قرار بگیرد به همراه یک LED موجود، وضعیت فعلی را گزارش میکند.

Seasonic به همراه پاور، یک تستر نیز به کاربر میدهد تا کاربر پیش از نصب و استفاده از پاور، از سلامت آن اطمینان حاصل کند. پاورهای PRIME AirTouch به همراه یک آداپتور SATA 3.3 عرضه میشوند تا کاربر بتواند از پاور برای درایوهای جدید تر و پر ظرفیت تر به همراه قابلیت PWDIS نیز بهره مند باشد.

خازن های روی کابل از روی این محصول Seasonic حذف شده اند تا کابل انعطاف پذیری بیشتری داشته باشد. همچنین برای بالابردن انعطاف پذیری نیز، از پورت های 180 درجه SATA در این محصول استفاده شده است. این پاور موفق به دریافت گواهی نامه 80 PLUS Gold شده است و حداقل 90 درصد بهره وری انرژی را در لود 50 درصد تضمین میکند. این محصول با کیفیت Seasonic در بدترین شرایط تنها نیم درصد در خروجی، اختلاف ولتاژ خواهد داشت.

 

کلید قرار  گرفته در پشت پاور، عملکرد فن را تعیین میکند، با این حال انتخاب کاربر، تضمینی برای بهترین عملکرد نخواهد بود. از همین رو فن در مواقعی که لازم است به صورت خودکار عمل کرده و مانع از آسیب به پاور و سایر تجهیزات میشود.

 

مهندسان Seasonic در طراحی این پاور دست به خلاقیت زده اند و به جای رساندن برق توسط کابل به پنل پشتی جهت ارائه به اجزا کیس، از یک PCB استفاده کرده اند. با این کار علاوه بر حذف اشتباهات احتمالی هنگام اسمبل دستی پاور، طول عمر محصول نیز افزایش می یابد و تاثیر روی ولتاژ خروجی نیز به حداقل میرسد.

 

این پاور 12 سال گارانتی دارد و هنوز قیمت آن مشخص نیست.

  منبع Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید