کمپانی Spire سری کیس های HUSKY را معرفی کرد

کمپانی Spire سری کیس های HUSKY را معرفی کرد


Spire اولین کیس از کیس های سری HUSKY را معرفی کرد. این کیس ها جز ATX mid-tower ها به شمار می آیند. همراه سخت افزار باشید.

در این کیس ها فضایی که برای قرارگیری پاور در نظر گرفته شده است کاملا از فضای اصلی کیس، یعنی جایی که مادربرد در آن قرار میگیرد جدا شده است. پنل جلویی کیس مجهز به پورت های USB 3.0 و USB 2.0 و HD/AC97 بوده و جز پنل های مدرن به حساب می آید. همچنین طراحی کیس به گونه ای براق است که میتوان از آن در محیط های صنعتی و اداری و خانگی استفاده نمود.

فضای پایینی کیس باعث شده تا دست کاربر برای استفاد از ادوات خنک سازی مختلف کاملا باز باشد. در مجموع در این کیس میتوان از 1 فن 92 یا 120 میلیمتری در پشت، 3 فن 120 میلیمتری در جلو، 1 فن 120 میلیمتری یا 140 میلیمتری در بالا و 2 فن 120 میلیمتری در قسمت قرارگیری پاور استفاده نمود.

حتی در این کیس فضای مناسبی برای قرار دادن کارت های گرافیک 380 میلیمتری و کولرهای CPU با اندازه 161 میلیمتری نیز پیش بینی شده است.برای راحتی در انتخاب و یافتن این کیس هم بد نیست بدانید پارت نامبر این محصول SPTE7008B/W-U3 است. با جست و جوی پارت نامبر راحت تر میتوانید محصول را بیاببید.

در زیر امکانات کیس، به صورت خلاصه لیست شده است:

                                 

این محصول هم اکنون در چین در دسترس است و تا پایان آگوست در اروپا نیز برای خرید عرضه میشود.

منبع TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید