کمپانی Thermaltake کیس View 23 Tempered Glass ARGB را معرفی کرد

کمپانی Thermaltake کیس View 23 Tempered Glass ARGB را معرفی کرد


Thermaltake امروز از یک کیس RGB با نام View 23 Tempered Glass ARGB رونمایی کرد، کیس مذکور در رده کیس های mid-tower بوده و به سه عدد فن 120 میلیمتری RGB نیز تجهیز شده است، همراه سخت افزار باشید.

 

پنل سمت چپ کیس از شیشه حرارت دیده با ضخامت 4 میلیمتر ساخته شده در حالی که پنل جلویی از اکریلیک ساخته شده است. چنانچه کاربر قصد کنترل LEDهای فن ها را داشته باشد میتواند از کلیدی که برای این منظور در نظر گرفته شده استفاده کند علاوه بر اینکه میتوان با استفاده از هدر aRGB نیز فن ها را به وسیله نرم افزار کنترل نمود.

 

اگر از کارت گرافیک های با حداکثر طول 36.6 سانتی متر استفاده میکنید، میتوانید به راحتی اقدام به نصب آنها در این کیس نمایید. البته این نکته را در نظر داشته باشید که با نصب رادیاتور، تنها میتوانید کارت هایی را روی مادربرد نصب کنید که 26 سانتی متر طول داشته باشند.

 

کولر CPU میتواند تا 17 سانتی متر ارتفاع داشته باشد و در مجموع نیز میتوانید 3 عدد فن 120 میلیمتری و 1 عدد فن 140 میلیمتری را درون این محصول جای داد. فضایی برای قرار گرفتن 2 درایو 3.5 اینچی با قابلیت نصب درایوهای 2.5 اینچی در نظر گرفته شده که علاوه بر فضای 2 درایو 2.5 اینچی دیگر، در کل میتوان 4 درایو را در این کیس قرار داد.

 

تولید کننده هنوز هیچ رقمی را برای قیمت این کیس اعلام نکرده است.

منبع TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید