کمپانی ZOTAC از کارت GTX 1660TI رونمایی کرد

کمپانی ZOTAC از کارت GTX 1660TI رونمایی کرد


کمپانی مشهور ZOTAC امروز از کارت گرافیک GeForce GTX 1660 Ti خود رونمایی کرد، این کارت با حافظه GDDR6 ساخته شده است، همراه سخت افزار باشید.  

برند ZOTAK Gaming که در سال 2017 آغاز به کار کرد محصولات قابل قبولی را به کاربران عرضه داشت به طوری که محصولات تحت این برند همیشه یکی از گزینه های گیمیرها بوده است. وجود لوگوی ZOTAK Gaming روی یک محصول سخت افزاری بیان گر یک محصول خاص، متفاوت و مهندسی شده است.  

 

سیستم خنک کننده ZOTAC GAMING GeForce GTX 1660 Ti را یک قطعه آلومینیومی بزرگ تشکیل داده که تقریبا تمام کارت را فرا گرفته است. این سیستم را دو فن 70 میلیمتری و یک فن 80 میلیمتری همراه میکند. همانند کارت های MINI تمرکز یک فن تنها برای برقراری بیشتر جریان هوا در نظر گرفته شده است.

 

از قابلیت ها و خصوصیات این کارت میتوان به سیستم VR، یک رابط HDMI 2.0b و سه پورت DisplayPort 1.4 اشاره کرد. اندازه 173 میلیمتری کارت به معنی امکان بهره مندی از این محصول در اکثر سیستم ها است. مدل دیگر کارت یعنی 1660 Ti AMP که اندازه ای برابر با 209.6 میلیمتر دارد به سیستم خنک سازی IceStorm 2.0 مجهز شده و از پیش نیز اورکلاک شده است. این کارت دو فن 90 میلیمتری دارد.  

منبع TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید