کمپانی ZOTAC از miniPCهای جدید سری C رونمایی کرد

کمپانی ZOTAC از miniPCهای جدید سری C رونمایی کرد


ZOTAC را برندی میشناسیم که همواره در حال تولید سخت افزارهایی است که نسبت به سایرین، اندازه کوچکتری دارند، نظیر miniPCهای ZBOX Q و محصولات جدید سری C.

 

 

اکثر افراد ترجیح میدهند سخت افزار قدرتمندی در اختیار داشته باشند و در عین حال این سخت افزار فضای کمی را اشغال کند. محصولات سری C کمپانی ZOTAC نیز دقیقا برای همین منظور طراحی شده اند. در طراحی مینی پی سی های جدید ZOTAC، علاوه بر استفاده از بدنه ای شکیل، به نکات فنی نیز توجه شده و طراحی بدنه به شکل لانه های زنبور باعث شده تا این محصول 66 درصد نسبت به محصولات گذشته خنک تر باشد.

 

این محصول که تهویه آن از 270 درجه صورت میگیرد بدون فن بوده و میتواند پردازنده های 25 واتی را درون خود داشته باشد. برای اولین بار است که یک پردازنده نسل 8 و i7 به همراه Hyperthreading درون مینی پی سی های سری C جای میگیرد. پورت های خروجی تصویر شامل HDMI 2.0 و DisplayPort 1.2 است که تصاویر را با گرافیک داخلی Intel UHD Graphics 620 با کیفیت 4K و نرخ تازه سازی 60هرتز به چشم کاربر میرساند.

 

 

فضایی که این کامپیوتر از میز شما اشغال میکند ابعادی به اندازی 204 در 129 در 68 میلیمتر است که واقعا فضای کمی به شمار میرود. کاربران میتوانند مموری های SO-DIMM و درایوهای 2.5 اینچی را مطابق نیاز خود در این miniPCها جای دهند.

منبع TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید