کنسول ایکس‌باکس وان را به همراه باندل دلخواه خود با 50 درصد تخفیف تهیه کنید

کنسول ایکس‌باکس وان را به همراه باندل دلخواه خود با 50 درصد تخفیف تهیه کنید


اگر به دنبال خرید یک دستگاه کنسول ایکس‌باکس وان بوده‌اید، باید بدانید که اکنون فرصت بی‌نظیری در اختیار شما قرار گرفته است، زیرا کمپانی مایکروسافت تخفیفی به میزان 50 درصد را بر روی تمامی نسخه‌های باندل کنسول بازی خود اعمال کرده است. باندل‌های اشاره شده از طریق بسترهایی همچون وب‌سایت رسمی مایکروسافت و دیگر فروشگاه‌های آنلاینی همچون Walmart ،Best Buy و … قابل تهیه و خرید می‌باشند. حتی نسخه باندل کنسول ایکس‌باکس وان ایکس که عنوان مورد انتظار Metro: Exodus و دیگر نسخه‌های پیشین آن نیز در بسته‌بندی قرار گرفته‌اند مشمول دریافت تخفیف شده‌اند. از جمله دیگر انتخاب‌های قرار گرفته پیش روی علاقه‌مندان می‌توان به عناوینی همچون Battlefield V ، Forza Horizon 4 ،Fallout 76 و بسیاری دیگر از بازی‌های روز دنیا اشاره کرد.

 ایکس‌باکس وان

بسیاری از باندل‌ها علاوه بر موارد فوق، آیتم‌های ویژه دیگری را نیز برای مصرف‌کنندگان فراهم می‌آورند. به‌عنوان مثال بسیاری از کنسول‌های فروخته شده به‌صورت مستقیم از طریق وب‌سایت رسمی کمپانی مایکروسافت نسخه دیجیتالی از بازی Gears of War 4 را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهند. حداقل یکی از باندل‌های کنسول ایکس‌باکس وان S سه ماه اشتراک Xbox Game Pass و Xbox Live Gold را نیز ارائه می‌دهد که در نوع خود قابل ستایش به شمار می‌رود.

 تخفیف اعمال شده تنها برای مدت زمان محدودی برقرار بوده و ممکن است به‌زودی به اتمام برسد، لذا بهتر است تا در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به تهیه و خرید نسخه مورد نظر از کنسول خود، به همراه عنوان دلخواه قرار گرفته در بسته‌بندی آن اقدام نمایید.

منبع: Ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید