کولرمستر واترکولرهای ML240R و ML120R را معرفی کرد؛ نورپردازی RGB با قابلیت آدرس‌دهی

کولرمستر واترکولرهای ML240R و ML120R را معرفی کرد؛ نورپردازی RGB با قابلیت آدرس‌دهی


امروز کمپانی کولر مستر دو واتر کولر جدید را به لیست محصولات خود افزود. این دو واتر کولر AIO در مدل ML240R و ML120R معرفی شدند که از قابلیت نورپردازی RGB با امکان آدرس‌دهی برخوردارند. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

واترکولرهای ML240R و ML120R، همانطور که از مدل آنها مشخص است، از رادیاتورهای 120 و 240 میلی‌متری برخودارند. این دو واتر کولر، اولین سری از واتر کولرهای این کمپانی هستند که قابلیت نورپردازی RGB با امکان آدرس‌دهی را دارند. طبق مشخصات اعلام شده، نورپردازی این دو واتر کولر با مادربردهای کمپانی ایسوس، ازراک و MSI سازگاری داشته و قابل هماهنگ سازی است.

از مشخصات قابل توجه این واترکولرها می‌توان به طراحی جدید پمپ، بکارگیری دوازده LED بر روی بلاک و هشت LED دیگر بر روی هر کدام از فن‌ها با قابلیت آدرس‌دهی اشاره داشت که امکان نورپردازی با 16.7 میلیون رنگ را برای مصرف کنندگان محیا می‌کنند. علاوه بر این، امکان شخصی سازی نورپردازی نیز وجود دارد. به لطف سازگاری این دو واتر کولر با مادربردهای ذکر شده، می‌توان نورپردازی را توسط مادربرد کنترل کرده و یا با نرم‌افزار انحصاری +MasterPlus به صورت کامل بر روی نورپردازی دسترسی داشت و شخصی سازی کرد. در بخش متعلقات نیز، کمپانی کولر مستر یک اسپلیتر 3 به 1 را برای نورپردازی RGB قرار داده است.

فن‌های بکار رفته در این دو واتر کولر 120 میلی‌متری هستند. مدل ML120R از یک فن و مدل ML240R از دو فن برخوردار است. این فن‌ها توان جریان‌دهی هوا تا 66.7CFM، فشار هوا تا 2.34 mmH2O و چرخش در محدوده 600 الی 2000 دور بر دقیقه (RPM) را دارند. در بخشی دیگر اشاره شده، نویز این فن‌ها تا 60 دسی بل، عمر مفید آنها تا 160 هزار ساعت و اتصال آنها از طریق کانکتور 4 پین (PWM) است.

منبع: Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید