کولرمستر کیس MB530P را معرفی کرد

کولرمستر کیس MB530P را معرفی کرد


کولرمستر از یک کیس با سه پنل شیشه ای و مجهز به RGB رونمایی کرد. همراه سخت افزار باشید.

 

این کیس را میتوان عضو چهارم کیس های MB510L (carbon)، MB511 (mesh) و MB520 (DarkMirror) دانست، که البته کیس جدید با شیشه های حرارت دیده ساخته شده است. در مجموع سه پنل شیشه ای که دوتا از آنها در دو طرف قرار دارد و دیگری در جلو قرار گرفته است، بدنه خارجی کیس را تشکیل داده است. پنل سمت مادربرد میتواند به راحتی کابل ها را مدیریت کرده و علاوه بر زیبایی کیس، به تهویه کیس نیز بهبود ببخشد. البته پایین این پنل با اشکالی مشابه لانه زنبور زیبا شده است.

 

 

از دیگر امکانات کیس میتوان به فن های از پیش نصب شده 120 میلیمتری اشاره کرد که به RGB نیز مجهز هستند. در مجموع امکانات RGB کیس به راحتی با نرم افزارهای Asus، MSI، ASRock و Gigabyte همگام میشود. میتوان در این کیس 6 فن 120 میلیمتری به همراه 2 واترکولینگ قرار داد. طرفداران RGB به راحتی میتوانند به لطف وجود پنل های شیشه ای از نور این LEDها لذت ببرند. سیستم ARGB شامل 3 فن RGB، یک کلید پاور RGB و یک کنترلر پنل I/O مجهز به RGB میشود. همچنین این سیستم قابلیت این را دارد که با اضافه کردن LED، یک سیستم هشدار حرارت را برای کیس دست و پا کرد.

SSDها بدون هیچ ابزاری و به راحتی با استفاده از اصطکاک ایجاد شده با جای SSD، در محل خود قرار میگیرند. البته میتوان SSDها را به همراه HDDها در محل قرار گیری پاور هم پنهان نمود. قیمت این کیس که به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت، 109.99 پوند خواهد بود.

 

 

منبع Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید