کولر مستر ماوس گیمینگ CM310 را برای گیمرهای حرفه‌ای معرفی کرد

کولر مستر ماوس گیمینگ CM310 را برای گیمرهای حرفه‌ای معرفی کرد


کولر مستر ماوس گیمینگ CM310 را برای گیمرهای حرفه‌ای معرفی کرد

اشتراک گذاری این مطلب

کمپانی کولر مستر، تولید کننده محصولات جانبی گیمینگ نام آشنا، به تازگی یک ماوس گیمینگ جدید را با نام CM310 معرفی کرده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

CM310

کولر مستر، تولید کننده قطعات کامپیوتر و لوازم جانبی گیمینگ امروز ماوس گیمینگ جدیدی را معرفی کرده است. CM310 نام ماوس گیمینگ جدید این کمپانی است که علاوه بر برخورداری از طراحی ارگونومیک، از نورپردازی RGB نیز برخوردار است. مدیر کل کمپانی کولر مستر اعلام کرده ” CM310 را برای آن دسته گیمرهایی عرضه خواهد کرد که به دنبال یک ماوس گیمینگ با طراحی مناسب و نورپردازی RGB با قیمتی مناسب هستند.” نورپردازی RGB این ماوس در چندین حالت بصری متفاوت در کنار مشخصه دقت 10000 بر حسب DPI، ماوس گیمینگ CM310 را به یک گزینه بسیار خوب می‌تواند تبدیل کند.

CM310 دارای مشخصات دیگری چون یک کلید تنظیم نرخ DPI ماوس و کلید‌های تنظیم روشنایی نورپردازی، وزنی برابر با 100 گرم و پشتیبانی از نرم افزار این کمپانی برای تنظیم نورپردازی است. این ماوس گیمینگ در اولین گام در تاریخ 10 ژوئن با قیمت 30 یورو عرضه خواهد شد. نظر شما در مورد این ماوس گیمینگ چیست؟ نظرات خود را با ما در وب‌سایت سخت افزار به اشتراک بگذارید. منبع: TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید