کیبورد CHERRY MX Board، ساده اما همه فن حریف!

کیبورد CHERRY MX Board، ساده اما همه فن حریف!


CHERRY امروز به معرفی صفحه کلیدی با نام MX Board 1.0 پرداخت، یک کیبورد با کلید های مکانیکی و قیمتی جالب توجه، همراه سخت افزار باشید.

 

 

کیبورد CHERRY را میتوان یک محصول بی عیب و نقص دانست. در این محصول کلیدهای مکانیکی با دقت بالا، با تراشه ای خاص در هم آمیخته شده اند. نتیجه این نوآوری صفحه کلیدی است که کاربر پس از فشردن کلید، به سرعت خروجی را تولید کرده و برای پردازش در مراحل بعدی به سمت سیستم پردازش ارسال میکند. البته همه چیز به اینجا ختم نمیشود و قابلیت های دیگری نظیر کلید های مقاوم در برابر ساییدگی، Anti Ghosting (امکان فشردن همزمان بیش از 3 کلید و تولید خروجی به صورت صحیح) و N-key rollover نیز در این محصول به وجود دارد.

به دلیل استفاده از کلید های مکانیکی با کیفیت در این محصول، هر کلید میتواند تا بیش از 50 میلین بار فشرده شود و به همان کیفیت اولیه خود عمل کند.

 

 

وجود تراشه ای ویژه در این صفحه کلید، قابلیتی با نام HighSpeed key recognition را در این محصول به وجود آورده است. قابلیت مذکور این امکان را فراهم می آورد که کاربر پس از فرشدن کلید، به سرعت خروجی را تولید کرده و از کیبورد به مرحه بعد ارسال کند.

امکانات روشنایی نیز در این کیبورد وجود دارد، ولی این امکانات RGB نبوده و به یک BackLight با نور سفید رنگ و با امکان تنظیم نور ختم میشود. کاربر برای راحتی کار میتواند ارتفاع کیبورد را در 3 سطح تنظیم کند. یک پنل جدا شونده با لوگو MX نیز برای محل قرارگیری دست های کاربر در بسته بندی کیبورد وجود دارد.

 

 

این محصول با کلید های مکانیکی MX Silent Red و MX Brown عرضه شده و قیمت آن در خرده فروشی های بین 80 تا 90 یورو تعیین شده است.

منیع Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید