کیس جدید Antec با نام Torque و طراحی باز و زاویه‌دار عرضه شد

کیس جدید Antec با نام Torque و طراحی باز و زاویه‌دار عرضه شد


کمپانی Antec یکی از تولیدکنندگان سرشناس تجهیزات سخت‌افزاری رده‌بالا و لوازم جانبی گیمینگ در جهان محسوب می‌شود که به خوبی توسط کاربران علاقه‌مند کامپیوترهای دسکتاپ و البته گیمرها شناخته شده است. این کمپانی که به طراحی و توسعه کیت‌های خودت بساز یا DIY برای ارتقا و ماد کردن کیس یا سایر قطعات سخت‌افزاری کامپیوتر شهرت دارد از کیس جدید خود Torque رونمایی کرد.

این کیس کامپیوتر حرفه‌ای از یک شاسی با فریم باز برخوردار بوده و شامل 14 پنل آلومینیومی برش خورده با دقت بسیار بالا در تضاد رنگی جذاب تیتانیومی و قرمز می‌باشد که در نوع خود جذاب و منحصر به فرد محسوب می‌شود. در دو پنل کناری این کیس از شیشه‌های حرارت دیده با ضخامت 4 میلی‌متری استفاده شده تا علاوه بر حفظ عملکرد کیس، زیبایی دو چندانی را نیز به کاربر ارائه دهد.

TorqueTorqueTorqueTorque

کیس Torque به طور کامل باز بوده و جریان هوا به شکل مدیریت شده و کارآمد از روی قطعات سخت‌افزاری داخلی عبور می‌کند. شاسی این کیس از ابعاد 621 در 285 در 644 میلی‌متری برخوردار بوده و کاربران می‌توانند مادربردهایی در فرم فاکتور ATX ،Micro-ATX و ITX را در آن نصب کنند.

14 پنل‌های آلومینیومی به کار رفته در کیس جدید آنتک با دقیق‌ترین سیستم برش CNC تولید شده و از نظر طراحی لبه‌ها و نقاط زاویه‌دار بدون نقص هستند. این پنل‌ها تماما آنودایز شده و مقاومت و دوام بسیار بالایی را ارائه می‌دهند. در زمینه به کارگیری راهکارهای خنک کننده، کیس Torque فضای کافی برای نصب سه فن 120 میلی‌متری در جلو و سه فن 120 میلی‌متری دیگر در بخش بالا را می‌دهد. همچنین اگر به خنک کننده‌های مبتنی بر آب علاقه‌مند هستید می‌توانید یک رادیاتور 360 میلی‌‌متری را در بخش جلویی و بالایی کیس نصب نمایید.

کیس Torque آنتک با قیمت 379 یورویی عرضه شده و اکنون قابل تهیه می‌باشد.

منبع: techpowerup

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید