کیس MASTERCASE SL600M معرفی شد

کیس MASTERCASE SL600M معرفی شد


کیس SL600M که امسال در نمایشگاه کامپیوتکس برای اولین بار از آن رونمایی شد، از طراحی جدیدی در ساختار خود استفاده می‌کند. در این کیس، فن‌های بخش جلو و عقب که در اغلب کیس‌ها رایج هستند حذف شده‌اند و کولر مستر ساختار جریان هوای عمودی را برای دفع حرارت در این مدل‌ها به‌کار گرفته است. در این شیوه با استفاده از جریان همرفتی گرما، هوای گرم با تقویت جریان ترمودینامیکی از پایین به سمت بالای کیس هدایت می‌شود.

SL600M

از نکات مهم در طراحی MasterCase SL600M که در سری SL کیس‌های کولرمستر قرار گرفته است می‌توان به کاهش حداکثری صدا برای استفاده در محیط‌های ساکت اشاره کرد. در این طراحی، در قسمت بالای کیس که محل خروج هوای گرم است از یک شبکه نامتقارن استفاده شده تا ضمن تسهیل حرکت هوای گرم به سمت خارج، با ایجاد شکستگی در موج‌های صوتی میزان نویز محیط را به حداقل برساند. علاوه بر این در محل تمام اتصالات، لاستیک‌های نرم به‌کار رفته‌اند تا از هر گونه لرزش احتمالی اجزا جلوگیری شود.

بدنه این کیس مجهز به پنل‌های آلومینیومی آندایز با پوشش سندبلاست شده، هستند و دو فن 200 میلی‌متری در انتهای کیس جریان هوای قابل توجهی را به سمت بالا می‌دمند. استفاده از فن‌های بزرگ با قدرت دمندگی بالا باعث شده تا بتواند جریان هوای مناسبی را با دور فن پایین ایجاد کرد که این موضوع به کاهش میزان نویز کمک می‌کند. ضمن اینکه سرعت فن‌ها نیز از طریق پنل درگاه‌ها قابل کنترل است. بخش فوقانی بدنه را می‌توان در دو حالت باز و بسته قرار دارد یا آن را بطورکلی حذف کرد. پنل سمت چپ بدنه نیز به شیشه‌های حرارت دیده مجهز شده است تا نمای جذابی از اجزای درونی کیس ایجاد کند.

SL600M

در ساختار انعطاف‌پذیر بدنه کیس می‌توان براکت‌های پشتی برای نصب کارت‌ گرافیک را در دو حالت افقی و عمودی قرار داد که این قابلیت هنگام پیکربندی کارت‌های گرافیک در حالت‌های چندگانه موثر خواهد بود. همچنین براکت‌های چندمنظوره داخلی نیز امکان استفاده برای نصب درایوهای SSD، هارد درایو، واترپمپ و اجزای دیگر را فراهم می‌کنند.

از دیگر ویژگی‌های این کیس (SL600M) می‌توان به طراحی پنل مخصوص درگاه‌ها در جلوی کیس اشاره کرد که به حسگرهای مجاورتی مجهز شده است و با تشخیص حرکت در نزدیکی درگاه‌ها، محل پورت‌های USB به‌طور خودکار نورانی می‌شوند. این پنل مجهز به پورت‌های USB نسل 3.1 و پورت USB نوع C است. همچنین جک‌های صوتی و کنترلر سرعت فن نیز در این قسمت قرار گرفته‌اند. جک هدست در این کیس از هدست‌های تک‌فیش و دوفیش پشتیبانی می‌کند.

منبع: ریپورتاژ آگهی

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید