گزارش سخت افزار از افتتاحیه گیم نت TEC CAF به اسپانسری MSI + ویدئو

گزارش سخت افزار از افتتاحیه گیم نت TEC CAF به اسپانسری MSI + ویدئو


گیم نت های جدیدی در تهران شروع به کار کرده اند که با تجهیزات بهتر خواهان ایجاد بستر بهتری برای گیمر ها هستند. جدید ترین گیم نت و می توان گفت مجهز ترین گیم نت TEC CAF نام دارد که در شهر کرج به اسپانسری شرکت MSI شروع به فعالت کرده است.

 

TAC CAFE  واژه مختصر شده Technology Cafe می باشد و به گفته موسس آن هدف اصلی این کافه تکنولوژی، ایجاد محیطی با جدید ترین فن آوری ها و سیستم های High End برای گیمینگ می باشد تا بازیکن های عزیز بتوانند بدون هیچ مزاحمتی بازی های مورد علاقه خود را انجام دهند. در این کافه تکنولوژی حتی به گیمر های موبایل و کتاب باز ها نیز اهمیت داده شده است و برای این دو دسته افراد نیز محیطی در نظر گرفته شده است.

 

 

سیستم های گیمینگ کافه تکنولوژی TEC CAF در دو اتاق به نام های VIP و VIP Plus موجود هستند که در اتاق VIP تعداد ۱۴ عدد سیستم مجهز به nVIDIA GTX 1070Ti  و مانیتور و ماوس و صفحه کلید برند MSI هستند و در اتاق VIP Plus تعداد ۱۰ عدد سیستم گیمینگ حرفه ای تر یعنی محهز به nVIDIA GTX 1080  برند MSI هستند. این دو اتاق می توانند حکم بهشت برای گیمر های عزیز داشته باشند.

 

 

 

۱۲ سیستم کنسولی PlayStation 4 نیز در طبقه بالا کافه و دو اتاق دیگر نیز در این کافه وچود دارند که مخصوص بازی های واقعیت مجازی می باشند. یکی از اتاق ها دارای HTC VIVE تک نفره برای شبیه سازی بازی های ریسینگ و یک اتاق دارای ۲ عدد HTC VIVE برای تجربه بازی های VIRTUAL REALITY به صورت چند نفره  وجود دارد.

 

  در ادامه گزارش ویدئویی سخت افزار را از افتتاحیه این گیم نت مشاهده می کنید:

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید