گزارش سخت افزار از کنفرانس خبری مشترک ایسوس و آونگ

گزارش سخت افزار از کنفرانس خبری مشترک ایسوس و آونگ


آونگ و ایسوس  

امروز 17 اردیبهشت ماه 97 کنفرانس خبری با حضور مدیران ارشد ایسوس و آونگ و جمعی از اصحاب رسانه درباره همکاری این دو برند در زمینه محصولات شبکه در دفتر مرکزی آونگ برگزار شد.

در ابتدا سعید میرسجادی مدیر فروش محصولات شبکه آونگ همکاری با ایسوس را رسما اعلام نمود و برند آونگ را بعنوان پرچمدار گارانتی در ایران نام برد. در ادامه امیر درودگریان مدیر بخش قطعات ایسوس به اهداف ایسوس در بحث تجهیزات شبکه اشاره کرد و انتخاب آونگ از طرف ایسوس برای همکاری، پیشرو بودن آونگ در امر گارانتی می باشد.

در ادامه سعید مسلمی مدیر روابط عمومی ایسوس درباره کمپانی پروفایل ایسوس توضیحاتی ارائه دادند. از ایسوس بعنوان برند اول در تایوان و اینکه از آن بعنوان اپل تایوان یاد می کنند، معرفی آواردهای دریافتی از طرف مدیاهای معروف کل دنیا و اینکه ایسوس برند اول در تولید کارت کاستوم و قطعات گیمینگ در دنیا می باشد صحبت های خود را ادامه داد.

در ادامه با معرفی فناوری های جدید در تجهیزات شبکه مانند کاهش مصرف انرژی در تولید سرورهای ایسوس، تولید مانیتورهای خاص برای انجام امور گرافیکی و صنعتی و یا پزشکی و همینطور تمرکز بر روی تولید کامپیوترهای کوچک سری VIVO و پرژکتورهای جیبی که در نوع خود کوچکترین و پر نور ترین ویدئو پرژکتور دنیا محسوب می شود صحبت خود را پیش برد.

ایسوس با معرفی فناوری های خاص در روترهای حرفه ای خود نیاز کاربران و یا ارگان ها را برطرف کرده است. این کمپانی با قابلیت جلوگیری از باج افزار در محیط شبکه توسط تجهیزات ایسوس و فناوری AiMESH و با ارائه نرم افزارهای مرتبط با آی تی بصورت رایگان در کنار محصولات شبکه ما را از دانلود نرم افزارهای مرتبط با مدیریت شبکه بی نیاز نموده است. سپس عطا لاریجانی مدیر بازاریابی آونگ به معرفی شرکت و خدمات متمایز آن بعنوان بهترین برند خدمات پس از فروش در حوزه IT اشاره کرد، و تا کنون گارانتی آونگ شامل برند های ADATA و Huntkey و Andromedia درحوزه آی تی و برندهای Mikrotik و Tenda و IP-COM و Schneider و SUNET در بخش شبکه می باشد که در حال حاضر ایسوس هم به این سبد کالایی اضافه شده است.

ایسوس مشاوره های رایگان قبل از خرید و پشتیبانی های لازم در استفاده از تجهیزات شبکه ایسوس به مدیران آی تی ایران می دهد تا طبق نیاز مجموعه خود محصولات را خریداری نمایند. این شرکت با تنوع کالایی محصولات شبکه نیاز مدیران را در اتاق های سرور تامین نموده است و هیچ محدودیت نرم افزاری در محصولات شبکه ای ایسوس وجود ندارد.

       

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید