گزینه تبلت‌های اندرویدی از وب‌سایت کمپانی گوگل حذف شد، اما نه به دلیل فروش ناموفق

گزینه تبلت‌های اندرویدی از وب‌سایت کمپانی گوگل حذف شد، اما نه به دلیل فروش ناموفق


آخرین گزارش‌ها حاکی از عدم موفقیت اکثر کمپانی‌های سازنده تبلت‌های اندرویدی بوده و در این حال، برخی منابع از حذف شدن گزینه تبلت‌های اندرویدی از سوی وب‌سایت رسمی کمپانی گوگل خبر دادند. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

اندرویدی

تبلت‌های مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید تا به حال در جذب مشتریان به سوی خود آنچنان نتوانستند موفق باشند. کمپانی‌های نام آشنایی مانند گوگل، سامسونگ، موتورولا و لنوو سعی داشتند تا تبلت‌های اندرویدی خود را با تمام قدرت به فروش خوبی برسانند و تبدیل به محصولات مورد علاقه‌ای برای مشتریان کنند، اما آنچه که در حال حاضر می‌بینیم عدم موفقیت آنها است. در این میان دو کمپانی بزرگ مایکروسافت و اپل به خوبی توانستند تا تبلت‌های خود را با نام‌های Surface و iPad به فروش رسانده و بیشتر سهم این بازار متعلق به خود کنند.

گزارش‌هایی که از IDC منتشر شدند نیز مستنداتی بر این گفته‌ها است که حاکی از کاهش فروش تبلت‌های اندرویدی است. در این حال دلایل زیادی بر عدم موفقیت این گجت‌ها می‌توان در نظر گرفت و از جمله آنها می‌توان به افزایش عرضه گوشی‌های هوشمند با صفحه نمایش بزرگ و بهینه نشدن این گجت‌ها از سوی توسعه دهندگان اشاره داشت. افزون بر کل این گفتار، تا ساعاتی پیش شاهد حذف شدن گزینه تبلت‌های اندرویدی از سوی وب‌سایت رسمی کمپانی گوگل بودیم. در این حال نظرات بسیار متنوعی به گوش می‌رسید اما آنچه که هیروشی لوک هایمر، یکی از مدیران کمپانی گوگل در این باره گفته است، علت حذف شدن این گزینه تنها به دلیل یک بروزرسانی بود و در حال حاضر این گزینه به وب‌سایت این کمپانی برگشته است.

منابع: MSPowerUser | androidcentral

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید