گلکسی نوت 9 در رندر رسمی و تصاویری ظاهر شد؛ تایید هر آنچه انتظارش را داشتیم

گلکسی نوت 9 در رندر رسمی و تصاویری ظاهر شد؛ تایید هر آنچه انتظارش را داشتیم


اخیرا شاهد به بیرون درز کردن تصویری از پوستر گلکسی نوت 9 در رنگ آبی بودیم که لبه‌ی پایین، پشت دستگاه و قلم زرد رنگ آن را نمایش می‌گذاشت. در همین حین، شایعاتی درباره نمای جلویی دستگاه نیز منتشر شده بود که البته قابل تایید نبود. حال تصاویر و رندر رسمی جدیدی از این محصول فاش شده که تمامی ابهامات حول طراحی آن را از بین برده و ظاهر آن را کاملا به نمایش می‌گذارد. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

گلکسی نوت 9

رندر رسمی شایعات پیشین را تایید می‌کند و حالا شاهد هم رنگ بودن قاب دوربین و حسگر اثر انگشت با بدنه هستیم. همچنین یکی از دوربین‌ها از سنسور بزرگتری بهره گرفته که در تصویر کاملا مشهود است. فلاش دوربین نیز دیگر با حسگر ضربان قلب در یک راستا و به صورت عمودی قرار نگرفته و حالا به دوربین نزدیک‌تر است که سبب شده تا ظاهر پشتی دستگاه کمی نامتقارن به نظر برسد. حسگر اثر انگشت هم همان طور که پیش‌‌تر اشاره کردیم در زیر دوربین قرار گرفته تا دسترسی به آن راحت‌تر شود و پاسخی به انتقادات نسل قبلی در این رابطه باشد.

قلم S Pen که برترین ویژگی سری نوت نسبت به خانواده اس این کمپانی تلقی می‌شود قرار است تا در این نسل با دارا بودن بلوتوث، ویژگی‌های تازه‌ای را به ارمغان بیاورد. نکته جالب توجه درباره قلم نوت 9 که قبلا به آن پرداختیم، تمایز رنگ آن با بدنه محصول است به طوری که حالا تنها قسمت انتهایی آن با رنگ بدنه یکسان بوده تا هنگام قرار گرفتن داخل دستگاه به چشم نیاید و باقی آن به رنگ زرد در آمده که امیدواریم این تفاوت تنها در رنگ آبی گلکسی نوت 9 مشهود باشد.

گلکسی نوت 9گلکسی نوت 9

همان طور که گفتیم، علاوه بر رندر رسمی تصاویری نیز از کهکشانی جدید کره‌ای‌ها به بیرون درز کرده که برای اولین بار نمای جلوی آن را به نمایش می‌گذارد که بسیار شبیه به گلکسی نوت 8 بوده و تنها طبق شایعات انتظار می‌رود تا میزان حاشیه‌ها کمتر شده باشد. با این که گلکسی نوت 9 فاش شده در تصاویر مشکی است، اما قلم S Pen در آن مشهود نیست و نمی‌توان درباره رنگ آن اظهاری داشت.

این محصول احتمالا با پردازنده اگزینوس 9810، 6 و یا 8 گیگابایت حافظه رم، نمایشگر 6.4 اینچی سوپر امولد و دوربینی مشابه با آن چه در اس9 پلاس شاهدش بودیم به زودی معرفی شود.

نظر شما درباره گلکسی نوت 9 چیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: gsmarena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید