گوریلا گلس 6 رسما معرفی شد؛ دو برابر استحکام بیشتر نسبت به نسل قبل

گوریلا گلس 6 رسما معرفی شد؛ دو برابر استحکام بیشتر نسبت به نسل قبل


اخیرا کمپانی کورنینگ (Corning) از نسخه جدید شیشه‌های حرارت دیده خود، گوریلا گلس 6 پرده برداشت تا با ارائه نسل ششم این سری از محصولات، مقاوم‌تر از هر زمان دیگری ظاهر شود. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

دانشمندان کورنینگ ادعا می‌کنند که توانسته‌اند تا یک ماده کاملا جدید را طراحی کنند که بتواند تا در برابر ضربات روزانه استحکام بیشتری از خود نشان دهد. همچنین آزمایش‌ها در این زمینه نیز نشان می‌دهند که گوریلا گلس 6 حالا می‌تواند تا 15 سقوط از فاصله یک متری جان سالم به در ببرد و نشکند که دو برابر بیشتر از میزان مقاومت گوریلا گلس 5 می‌باشد.

گوریلا گلس 6

آقای John Bayne معاون کورنینگ گوریلا گلس در این باره اظهار داشته است:

گوریلا گلس 6 از یک ترکیب شیشه‌ای جدید بهره می‌برد که به طور شیمیایی تقویت شده است تا سطح فشرده‌سازی آن به طور قابل توجهی بالاتر از نسل گذشته یعنی گوریلا گلس 5 قرار گیرد. همین تغییرات سبب می‌شود تا گوریلا گلس 6 استحکام بیشتری داشته باشد.

این شیشه جدید ترکیب شیمیایی کاملا متفاوتی نسبت به گوریلا گلس 5 داشته که باعث می‌شود تا سطح فشرده سازی شیمیایی آن به میزان زیادی افزایش یابد.

همچنین طبق گفته کورنینگ، کاربران معمولا گوشی هوشمند خود را به طور متوسط 7 بار در سال به زمین می‌اندازند که 50 درصد آن‌ها از فاصله یک متری رخ می‌دهد. این کمپانی که محصولاتش بر روی 6 میلیارد دستگاه از 45 برند متمایز قرار دارد، قطعا با محصول جدیدش تاثیر گسترده‌ای در کاهش میزان خسارت‌های ناشی از سقوط گوشی‌های هوشمند خواهد گذاشت.

نظر شما درباره گوریلا گلس 6 چیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: gsmarena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید