گوشی تاشدنی سامسونگ سه‌ماهه دوم 2019 عرضه خواهد شد

گوشی تاشدنی سامسونگ سه‌ماهه دوم 2019 عرضه خواهد شد


چند سالی هست که اخبار و شایعات مختلفی در فضای وب منتشر می‌شوند و حاکی از تلاش سامسونگ برای تولید یک گوشی هوشمند تاشو می‌باشند. این دستگاه اسرارآمیز که هنوز هیچ اطلاعات رسمی در خصوص آن در دسترس قرار ندارد طبق انتظار باید در جریان کنفرانس سالیانه توسعه دهندگان سامسونگ که ماه آینده برگزار می‌شود به طور رسمی معرفی شود.

البته با توجه به شایعاتی که تا به این لحظه منتشر شده‌اند به نظر می‌رسد سامسونگ هنوز پروسه طراحی این گوشی هوشمند تاشدنی را به پایان نرسانده و ممکن است نسخه نهایی این محصول را به این زودی‌ها شاهد نباشیم.

در واقع اگر قصد خرید این گوشی تاشدنی را دارید باید بدانید که براساس گزارشی که به تازگی توسط بلومبرگ منتشر شده، سامسونگ احتمالا در سه‌ماهه دوم سال آینده میلادی این گوشی هوشمند که فعلا گلکسی ایکس نامگذاری شده است را عرضه خواهد نمود. به همین دلیل این احتمال وجود دارد که سامسونگ در جریان کنفرانس توسعه دهندگان خود تنها مدل اولیه از این گوشی هوشمند را به معرض نمایش بگذارد و همچنان روند توسعه نسخه نهایی را ادامه دهد.

سامسونگ

از آنجایی که این نخستین گوشی هوشمند تاشدنی خواهد بود که در بازار عرضه می‌شود، پروسه طراحی و سپس تولید آن مراحل پیچیده‌ای خواهد داشت و قطعا سامسونگ باید موارد متعددی را در نظر بگیرد. در صورتی که این محصول پس از این همه سر و صدا تاثیرگذاری خوبی نداشته و به نوعی ناکارآمد محسوب شود می‌تواند بر روی انگیزه سایر تولیدکنندگان نیز اثرات منفی بگذارد.

همان‌طور که می‌دانید کمپانی‌هایی مانند هواوی نیز در این زمینه در حال کار هستند و همچنین لنوو با همکاری ال‌جی در حال طراحی و تولید یک تبلت با قابلیت تاشدن می‌باشند.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید