گوشی تاشو سامسونگ قابلیت تبدیل شدن به تبلت را دارد

گوشی تاشو سامسونگ قابلیت تبدیل شدن به تبلت را دارد


چند سالی هست که خبرها و شایعات مختلفی را پیرامون تصمیم سامسونگ برای عرضه یک گوشی تاشو در فضای اینترنت مشاهده می‌کنیم. ماه گذشته این کمپانی بالاخره سکوتش را شکست و به این نکته مهم اشاره کرد که احتمالا می‌توانیم این گوشی هوشمند جنجالی و اسرارآمیز را در اواخر سال میلادی جاری شاهد باشیم.

اطلاعات مختلفی در جریان مصاحبه‌ای که با دی‌جی کُه، رئیس بخش موبایل کمپانی سامسونگ صورت گرفت فاش شد. یکی از این موارد پرسشی بود که ذهن بسیاری از کاربران را به خود مشغول نموده بود؛ آیا گوشی تاشو سامسونگ در جیب جا خواهد شد؟ خوشبختانه به گفته آقای کُه این اتفاق خواهد افتاد اما در صورتی که گوشی را به صورت کامل باز کنید با یک تبلت مواجه خواهید بود که نکته بسیار مهمی محسوب می‌شود.

این نکته در نوع خودش جالب است چرا که کُه پیش‌تر اعلام کرده بود که گوشی هوشمند تاشو سامسونگ چیزی فراتر از یک تبلت خواهد بود! وی در مصاحبه با وب‌سایت CNET می‌افزاید:

زمانی که ما یک گوشی هوشمند با قابلیت تا شدن را به بازار عرضه می‌کنیم این محصول باید برای کاربران معنادار و عملا قابل استفاده باشد. اگر احساس کنیم نمی‌توانیم تجربه کاربری چندان خوب و استانداردی را ارائه دهیم دلیلی ندارد که چنین محصولی را معرفی نماییم.

گوشی تاشو

آقای کُه همچنین تاکید کرد که مفهوم گوشی تاشو تنها یک فریب تبلیغاتی نمی‌باشد که پس از گذشت یک سال کمرنگ شده و یا به صورت کامل فراموش شود. علاوه بر این، سامسونگ قصد دارد این گوشی هوشمند را به صورت جهانی عرضه کند و محدود به بازار خاصی نیست.

اگرچه رییس بخش موبایل سامسونگ تایید کرد که این نوع از دستگاه‌ها همواره در هنگام عرضه طرفداران خاصی داشته و در واقع محصول نیش محسوب می‌شوند، اما اظهار امیدواری نمود که در آینده نزدیک بازار فروش این گوشی هوشمند تاشو گسترش خواهد یافت.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید