گوشی تاشو هواوی با قابلیت 5G را در MWC 2019 معرفی خواهد کرد

گوشی تاشو هواوی با قابلیت 5G را در MWC 2019 معرفی خواهد کرد


همان طور که می‌دانید این روزها دنیا خودش را برای بهره‌گیری از نسل پنجم فناوری ارتباطاتی یا 5G آماده می‌کند و در این بین کمپانی‌های تولید کننده گوشی‌های هوشمند نیز سهم خود را برای به کارگیری این فناوری جدید انجام می‌دهند تا خیلی سریع به یک گزینه رایج در بین رده‌های مختلف محصولاتشان تبدیل شود.

در حال حاضر شیائومی قابلیت 5G را در گوشی هوشمند Mi MIX 3 ارائه نموده و OPPO نیز در حال کار بر روی نمونه اولیه R15 می‌باشد تا این فناوری جدید را در اختیار کاربران قرار دهد. اما به تازگی کمپانی هواوی نیز اعلام کرده که نخستین گوشی هوشمند مجهز به فناوری ارتباطی نسل پنجم خود را در کنگره جهانی موبایل سال میلادی آینده رونمایی خواهد نمود.

اما نکته جالبی که در خصوص این گوشی هوشمند وجود دارد و وینسنت پانگ، رییس بخش اروپای غربی هواوی به آن اشاره نموده، این است که احتمالا این محصول نخستین گوشی با قابلیت تاشدن هواوی نیز به حساب خواهد آمد.

5G

این در حالی است که سامسونگ نیز چند روز پیش در جریان کنفرانس توسعه دهندگان سالیانه خود از گوشی هوشمند تاشدنی خود به نوعی رونمایی کرد و انتظار می‌رود این محصول جنجالی در سال میلادی آینده روانه بازار شود. نخستین گوشی هوشمند تاشو هواوی با فناوری 5G نیز احتمالا در سه‌ماهه سوم سال 2019 عرضه خواهد شد.

ظاهرا هواوی باور دارد که اروپا تلاش خوبی برای آماده‌سازی زیرساخت‌ها و ارائه هر چه سریعتر فناوری ارتباطی نسل پنجم داشته و به همین دلیل یکی از بازارهایی است که به زودی با این فناوری جدید خود را تطبیق خواهد داد. علاوه بر این، هواوی در بخش‌های دوربین و باتری نیز سرمایه‌گذاری‌های زیادی را انجام داده است.

منبع: gizmochina

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید