گوشی هوشمند ال‌جی V40 ThinQ با پنج دوربین تایید شد

گوشی هوشمند ال‌جی V40 ThinQ با پنج دوربین تایید شد


اگر پیگیر اخبار دنیای اسمارت‌فون‌ها باشید حتما می‌دانید که براساس شایعات منتشر شده کمپانی ال‌جی به دنبال ساخت یک گوشی هوشمند مجهز به پنج دوربین است. تا به این لحظه اطلاعات مختلفی از این گوشی هوشمند که V40 ThinQ نام دارد به بیرون درز کرده، اما براساس رندری حدید که اخیرا منتشر شده به نظر می‌رسد گوشی‌ هوشمند جدید LG از سه دوربین در قسمت پشتی و دو دوربین در قسمت جلو بهره خواهد برد.

نکته‌‌ای که در خصوص شایعات پیرامون یک محصول وجود دارد این است که تا تایید نشدن رسمی قابل استثناد نخواهند بود، اما ظاهرا ال‌جی بالاخره مهمترین ویژگی V40 ThinQ را به صورت رسمی تایید کرد. این کمپانی اخیرا یک تیزر ویدیویی تحت عنوان Design Video را در رابطه با این گوشی هوشمند منتشر نموده و در آن در خصوص طراحی کلی محصول آینده‌ خود توضیحاتی را ارائه می‌دهد.

V40 ThinQ

در طول ویدیو ال‌جی اشارات غیرمستقیم مختلفی را در خصوص عدد 5 و مهم بودن آن داشته و اگر این برایتان کافی نیست، در انتهای ویدیو ال‌‌جی عملا رندرهای رسمی از گوشی هوشمند V40 ThinQ را به نمایش می‌گذارد که در آنها به وضوح می‌توان حضور سه دوربین در قسمت عقب گوشی را مشاهده کرد.

اما هنوز ال‌جی لیستی از مشخصات فنی این محصول ارائه نکرده و تا به این لحظه فقط حدس و گمان افراد مختلف را در اختیار داریم. از آنجایی که با یک گوشی هوشمند 2018 طرف هستیم احتمالا باید چیپست کوالکام اسنپدراگون 845 و 6 الی 8 گیگابایت حافظه رم را در مشخصات آن شاهد باشیم.

همچنین هنوز مشخص نیست که این چینش سه‌تایی دوربین در گوشی جدید ال‌جی چه توانمندی‌هایی را ارائه خواهد کرد که دوربین‌های دوتایی قادر به انجام آنها نبوده‌اند، اما برای دریافت پاسخ این سوال کافیست تا تاریخ 3 اکتبر که زمان رونمایی رسمی این گوشی هوشمند خواهد بود، صبر کنیم.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید