گوشی هوشمند تاشو لنوو احتمالا اکتبر معرفی می‌شود

گوشی هوشمند تاشو لنوو احتمالا اکتبر معرفی می‌شود


این روزها خبرهای مختلفی از دنیای اسمارت‌فون‌ها منتشر می‌شود که حاکی از تلاش کمپانی‌های شناخته شده این بازار نظیر سامسونگ و هواوی برای تولید یک گوشی هوشمند تاشو است. به عبارت دیگر این نوع از تلفن‌های همراه جدید آنقدر هیجان انگیز و پرسر و صدا شده که هر یک از کمپانی‌ها به سختی تلاش می‌کنند تا نخستین گوشی هوشمند تاشو جهان را به بازار عرضه نمایند.

اما در این به نظر می‌رسد لنوو که نسبتا با سر و صدای کمتری نیز در این زمینه فعالیت داشته، نخستین شرکتی باشد که یک گوشی هوشمند تاشو را به بازار معرفی خواهد نمود. گوشی هوشمند مذکور این تولیدکننده چینی نخستین بار در کنفرانس Lenovo Tech World سال 2016 معرفی شد.

به تازگی لنوو یک ویدیوی 10 ثانیه‌ای از مدل اولیه این گوشی هوشمند تاشو را منتشر کرده و در کپشن آن جمله “ما خیلی خوبیم. وقت نمایش نوآوری جدیدمان رسیده است. ماه اکتبر منتظر شما هستیم”

گوشی هوشمند تاشو

در این ویدیوی کوتاه که در حساب کاربری رسمی Weibo لنوو منتشر شده، یک تلفن همراه با طراحی تاشو را نشان می‌دهد. همان‌طور که در ویدیو مشخص است تلفن همراه حتی زمانی که در زاویه تقریبا 80 درجه‌ای خم شده، باز هم قادر به تشخیص اشارات لمسی کاربر می‌باشد. البته چند نقطه مشکی در لبه سمت راست آن نیز قابل مشاهده است که احتمالا به علت استهلاک ایجاد شده‌اند.

براساس این پست، به نظر می‌رسد که کمپانی لنوو قصد دارد این گوشی هوشمند تاشو را در ماه جاری عرضه کند. با این حال هیچ اطلاعات بیشتری در خصوص زمان دقیق عرضه این محصول منتشر نشده است.

اگر گزارش‌های منتشر شده قبلی در خصوص این گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر لنوو صحت داشته باشند، احتمالا باید یک صفحه نمایش 4.35 اینچی AMOLED را در این محصول شاهد باشیم که به صورت خودکار و براساس نوع استفاده کاربر به حالت گوشی هوشمند یا ساعت تغییر حالت می‌دهد. این محصول از eSIM پشتیبانی کرده و قابلیت تغییر رایگان و سریع شبکه‌های مخابراتی مختلف را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

منبع: gizmochina

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید