گوشی گیمینگ Nubia Red Magic 2 از صدای 3D و DTS 7.1 بهره می‌برد

گوشی گیمینگ Nubia Red Magic 2 از صدای 3D و DTS 7.1 بهره می‌برد


کمپانی Nubia خود را برای عرضه دومین نسخه از گوشی هوشمند گیمینگ رد مجیک تحت عنوان Red Magic 2 آماده می‌کند. براساس اطلاعات رسمی این محصول از چیپست کوالکام اسنپدراگون 845 بهره برده و قابلیت‌های منحصر به فردی را به کاربر ارائه می‌کند. امروز تیزرهای جدیدی منتشر شد که از برخی ویژگی‌های برجسته رد مجیک 2 پرده برداشتند.

در این پوسترهای تبلیغاتی می‌توان به قابلیت DTS به صورت 7.1 کاناله و صدای فراگیر سه‌بعدی پی برد. ظاهرا نوبیا به منظور تجربه هر چه بهتر کاربر از این گوشی هوشمند گیمینگ، حتی بر روی توانمندی‌های صوتی آن نیز توجه ویژه‌ای داشته است.

از آنجایی که نوبیا به صورت روزانه به ویژگی‌ها و قابلیت‌های گوشی هوشمند Red Magic 2 اشاره می‌کند به احتمال زیاد تا زمان معرفی رسمی آن فاصله چندانی نداریم. در یکی دیگر از پوسترهایی که به تازگی منتشر شده می‌توان سیستم‌روی‌چیپ کوالکام اسنپدراگون 845 را نیز مشاهده نمود.

Red Magic 2

علاوه بر این، نوبیا در Red Magic 2 از یک سیستم خنک کننده دوگانه به صورت هوا و مایع بهره می‌برد تا در هنگام انجام بازی‌های سنگین موبایل در مدت زمان‌های طولانی هیچ مشکلی از نظر گرمای بیش از حد به وجود نیاید.

نوبیا با ارائه ویژگی‌های برجسته‌ای مانند 10 گیگابایت حافظه رم و 4D shock به همراه قابلیت نورپردازی LED قابل تغییر، سطح جدیدی از گوشی‌های هوشمند گیمینگ را به بازار معرفی خواهد نمود.

براساس اطلاعات قبلی، این احتمال وجود دارد که Red Magic 2 در تاریخ 31 اکتبر معرفی شود و اگرچه هنوز به صورت رسمی تایید نشده اما انتظار می‌رود نسخه مجهز به 8 گیگابایت رم آن چیزی حدود 445 دلار قیمت داشته باشد.

منبع: gizmochina

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید