گوگل جستجوی ویدیو در یوتیوب را با افزودن هشتگ آسان‌تر کرد

گوگل جستجوی ویدیو در یوتیوب را با افزودن هشتگ آسان‌تر کرد


طبق آخرین اخبار فناوری، گوگل به تازگی با افزودن هشتگ در بالای عنوان هر ویدیو در یوتیوب یافتن ویدیو را در این وبگاه معروف بارگذاری آسان‌تر کرده است. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

یوتیوب

گوگل یافتن اخیرا پیدا کردن موضوعات محبوب در یوتیوب را راحت‌تر از گذشته کرده است. اگر شما یکی از استفاده کنندگان این برنامه هستید و یا تنها از طریق وب‌سایت یوتیوب از طریق دسکتاپ به مشاهده عناوین جالب می‌پردازید، حتما متوجه اضافه شدن هشتگ‌های مرتبط با هر ویدیو در بالای عنوان آن شده‌اید. افزون بر این می‌توان گفت، افزودن هشتگ توانست تا سبب بهبودی در الگوریتم جستجوی ویدیوی‌های بارگذاری شده یوتیوب شود.

اگر شما نیز می‌خواهید پس از آپلود ویدیو خود در یوتیوب یافتن آنرا برای خود و دیگر کاربران آسان‌تر کنید، می‌توانید هشتگ‌های مرتبط با ویدیو خود را در قسمت عنوان یا توضیحات اضافه کنید. چنچانچه که کاربری به ویدیو هشتگ اضافه نکند، یوتیوب به صورت خودکار سه هشتگ مرتبط که به صورت اتوماتیک یافته شده و نمایش داده شده را به آن ویدیو اضافه خواهد کرد.

با این قابلیت جدید، اگر به دنبال ویدیوی خاصی در یوتیوب هستید، تنها کافی است تا هشتگ آن موضوع را سرچ کنید تا به تمامی ویدیوهای مرتبط با آن دسترسی پیدا کنید. نظر شما در این مورد چیست؟ نظرات خود را با ما در وب‌سایت سخت افزار به اشتراک بگذارید. منبع: phonearena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید