گوگل پیکسل 3 ایکس‌ال سفید در تصاویری زنده مشاهده شد؛ پایان ترکیب شیشه و فلز

گوگل پیکسل 3 ایکس‌ال سفید در تصاویری زنده مشاهده شد؛ پایان ترکیب شیشه و فلز


ماه گذشته بود که گوشی‌های هوشمند پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس‌ال در رندرهای سه بعدی مشاهده شدند. حال نسخه بزرگ‌تر آن یعنی پیکسل 3 ایکس‌ال به صورت زنده در تصاویری ثبت شده تا سرانجام و پیش از رونمایی رسمی شاهد طراحی ظاهری پرچمدار گوگل باشیم. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

پیکسل 3 ایکس‌الترکیب شیشه و فلز

با توجه تصاویر فاش شده دوربین اصلی آن طبق سنت گذشته به صورت تکی بوده و در قسمت جلوی دستگاه هم شاهد ناچ هستیم. همچنین گوگل سرانجام طراحی دو تکه‌ی شیشه و فلز قسمت پشتی را کنار گذاشته و حالا بدنه‌ی آن تمام شیشه‌ای می‌باشد.

با آن که گوگل پیکسل 3 ایکس‌ال به صفحه‌نمایش OLED تجهیز شده اما متاسفانه نمی‌دانیم که آیا نسخه کوچک‌تر هم از نمایشگری مشابه بهره خواهد برد  و یا خیر. در هر حال مطمین هستیم که گوگل در هر دوی این محصولات سنگ تمام خواهد گذاشت.

پیکسل 3 ایکس‌ال

نکته جالب توجه در این دستگاه لوگوی گوگل در پنل پشتی آن است که از طراحی متفاوتی بهره برده است. این تمایز احتمالا مختص نسخه آزمایشی پیکسل 3 ایکس‌ال و جهت توسعه آن توسط تیم تحقیق و پژوهش این شرکت می‌باشد.

با آن ممکن است تا در نسخه نهایی جزئیات متفاوت و بیشتری را شاهد باشیم، اما طراحی کلی آن قطعا مشابه همین تصاویر خواهد بود. با نزدیک شدن به زمان معرفی رسمی، قطعا باید منتظر درز اطلاعات بیشتری درباره این گوشی هوشمند جذاب باشیم.

نظر شما درباره پرچمدار 2018 گوگل یعنی پیکسل 3 ایکس‌ال چیست؟ آیا این دستگاه موفق خواهد شد تا در زمینه طراحی هم گام با دیگر رقبا ظاهر شود؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: GSMArena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید