گوگل کروم نسخه دسکتاپ به طراحی جدید مزین می‌شود

گوگل کروم نسخه دسکتاپ به طراحی جدید مزین می‌شود


گوگل در آخرین نسخه بتای منتشر شده برای گوگل کروم طراحی آن را به طور کلی دگرگون کرده است. این تغییرات که بر اساس سبک متریال و آنچه در اندروید P شاهدش هستیم صورت گرفته، برای ما آشنا بوده و پیش از این در نسخه دسکتاپ برنامه جیمیل هم آن را ملاقات کرده‌ایم. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

کروم

این طراحی جدید دگرگونی‌های فراوانی را اعمال خواهد کرد که ملموس‌ترین آن‌ها تغییر تب‌ها و قسمت جست و جو می‌باشد. این بخش‌ها حالتی منحنی به خود گرفته‌اند و حالا به جای لبه‌هایی تیز، شاهد طراحی به مراتب ملایم‌تر در آن هستیم که حس خوبی را به کاربر انتقال می‌‎دهد. همچنین نکته قابل توجه تب‌های بازطراحی شده می‌باشند که حالا تنها با سایه‌ای از هم جدا شده و هنگام رفت و آمد میان آن‌ها تب انتخاب شده از دیگر تب‌ها متمایز می‌شود.

کروم

این تغییرات با آن که فضا را نرم‌تر کرده و سبب شده تا از طراحی خشک پیشین فاصله بگیرد، اما دیگر اصالت روزهای اول کروم در آن مشاهده نشده و حالا بیشتر از همیشه به محیط مرورگر فایرفاکس شباهت پیدا کرده است.

اگر شما هم می‌خواهید تا این نسخه را هر چه زودتر امتحان کنید، هم اکنون می‌توانید از اینجا اقدام به دانلود آن نمایید. همچنین لازم به ذکر است که این نسخه به صورت جداگانه نصب شده و جایگزین نسخه اصلی کروم نمی‌شود. با این حال ورژن جدید ناپایدار بوده و برای استفاده روزمره مناسب نمی‌باشد.

اگر شما هم این نسخه را نصب کرده‌اید، تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: gsmarena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید