گیگابایت از اولین پاورهای AORUS رونمایی کرد

گیگابایت از اولین پاورهای AORUS رونمایی کرد


گیگابایت امروز با معرفی دو مدل پاور، اولین بار پاورهایی با برند AORUS را معرفی کرد، همراه سخت افزار باشید.

این دو پاور که P850W و P750W نام دارند جز پاورهایی با استاندارد 80 پلاس گلد هستند که علاوه بر بی صدا بودن، ماژولار بوده و نسبت به دیگر پاورها دوام بیشتری نیز دارند.

این پاورهای حداقل 90 درصد بهره وری انرژی دارند. گیمیرها با این محصول جدید گیگابایت میتوانند تجربه دلشینی از بازی را در محیطی عاری از نویزهای مربوط به فن پاور تجربه کنند. خازن های این دو پاور ژاپنی بوده که باعث شده علاوه افزایش کیفیت محصول، افزایش طول عمر را نیز به همراه داشته باشد. در این پاورهای Aorus  از یک ریل 12 ولتی استفاده شده است، با این حال ثبات پاور و تامین برق قطعات با همین یک ریل به دلیل قطعات با کیفیت تضمین شده است.ضمن اینکه این پاور میتواند به راحتی نیاز اورکلاکرها را نیز برطرف کند.

فن این دو محصول 135 میلیمتر است و با توجه به مصرف پاور سرعتش تنظیم میشود. همچنین اگر مصرف برق به زیر 20 درصد کاهش یابد فن به طور خودکار خاموش میشود تا از هدر رفت انرژی جلوگیری شود. این فن با بلبرینگ های با کیفیت ساخته شده و تا 50 هزار ساعت عمر مفید دارد.

P850W و P750W Aorus دارای مدارهای محافظتی درونی OPV, OPP, SCP, UVP, OCP و OTP هستند و پیش از عرضه به خرده فروشان توسط آزمایشگاه های گیگابایت تست و مورد آزمایش قرار میگیرد. این دو پاور که به زودی شاهد آنها در بازار خواهیم بود با 10 سال ضمانت به مشتری تحویل داده میشوند.

منبع TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید