گیگابایت از کارت های GTX 1660 Ti خود رونمایی کرد

گیگابایت از کارت های GTX 1660 Ti خود رونمایی کرد


گیگابایت یکی از تولیدکنندگان تاثیر گذار در خصوص مادربردها و کارت های گرافیک به شمار میرود. این کمپانی امروز به معرفی و رونمایی از کارت های جدید 1660 Ti خود پرداخت، همراه سخت افزار باشید.

 

AORUS GeForce GTX 1660Ti 6G را میتوان یک کارت گرافیک لوکس و کم نظیر دانست. سیستم خنک کننده کارت به طور هوشمندانه ای انتخاب شده به طوری که علاوه بر قلب کارت، یعنی GPU، ماسفت ها و VRAM را نیز خنک نگه میدارد. این سیستم به خوبی کاربر را در اورکلاک پایدار یاری نموده و باعث افزایش طول عمر قطعات میشود. 3 فن 80 میلیمتری نوع WINDFORCE و 5 لوله انتقال حرارت از دیگر اجزای سیستم کولینگ این کارت به شمار میروند. البته نباید صفحه پشتی زیبا کارت را که با LEDهای RGB زینت داده شده، فراموش کرد.

 

 

GeForce GTX 1660Ti GAMING OC 6G با سه فن انحصاری Alternate Spinning همراه شده که توسط گیگابایت ثبت اختراع شده است. فن های Alternate Spinning با طراحی منحصر به فرد تیغه ها، گرمای GPU را به سرعت دفع میکند. سه لوله انتقال حرارت، قابلیت RGB Fusion 2.0 و صفحه پشتی محافظ کارت از دیگر خصوصیات این کارت است.

 

GeForce GTX 1660Ti WINDFORCE OC 6G و GeForce GTX 1660Ti OC 6G به دو فن مجهز شده اند. کارت WINDFORCE OC از فن های 100 میلیمتری بهره مند است و کارت OC نیز فن های 90 میلیمتری را برای خنک سازی انتخاب کرده است. فن های کارآمد و صفحه پشتی مقاوم از خصیصه های این دو کارت به شمار میرود.

 

GeForce GTX 1660Ti MINI ITX OC 6G برای سیستم های جمع و جور در نظر گرفته شده است. طراحی شکیل، استفاده از مواد با کیفیت، کاهش طول کارت از 23 سانتی متر به 17 سانتی متر و سیستم کولینگ کوچک همه و همه دست به دست هم دادند تا پای این کارت در سیستم های کوچک باز شود.

 

منبع TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید